Crisneg Renunta La Functia De Organizator?!?!?!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crisneg Renunta La Functia De Organizator?!?!?!

    rog sa voteze doar cei din bucuresti.

    DUpa lungi lupte de lamurire cu crisneg, neajungand la un consens, am zis ca majoritatea e bine sa decida daca dorinta lui este binevenita sau nu. eu unul am incercat sa il determin sa renunte la decizie.
    Votul vostru va clarifica sigur situatia.

    Cristi crisneg: ....
    Cristi crisneg: ce sa zic.....
    Cristi crisneg: lipsa de timp
    Cristi crisneg: reclamarea de catre alti colegi pt faptul k nu imi fac treaba
    Cristi crisneg: ironii l aadresa mea
    Cristi crisneg: si in plus...eu nu am nevoie de telefoane si intrebari la tot pasul
    Cristi crisneg: dar baietii se organizeaza singuri
    Cristi crisneg: cum si cand pleaca
    Cristi crisneg: si tot asa
    Cristi crisneg: eu am mai trimis in lcb mesaje de paste
    Cristi crisneg: n-am primit nik inapoi
    Cristi crisneg: nici nu am avut pretentia
    Cristi crisneg: nu multa lume rasp la mesaje de genu
    Cristi crisneg: plus..k nu mai sunt privit k un organizator
    Cristi crisneg: plm....mi s-a cam uscat "floarea", ca sa zic asa

    later edit

    astazi cand "imi crapa maseaua in gura" cu o problema....22 de utilizatori logan club Bucuresti erau online..dinca re 4 idle...iar restu ....nu mi-au rasp la intreabre in decurs de circa 30 min
    Cristi crisneg: nah...ce sa zic...sa ma simt NE-dorit????
    Cristi crisneg: mai bine las pe altcineva , poate cu mai multa diplomatie si tact
    Cristi crisneg: Numai bine
    Cristi crisneg is typing a message.
    Cristi crisneg: o sa iesim , o sa ne intalnim dar nu ca si organizator
    14
    DA
    21.43%
    3
    NU
    78.57%
    11

    The poll is expired.

    Last edited by NerviiMei; 24 April 2009, 18:02.
    Fuarte Nervos !!!

  • #2
    Ups!
    Ai postat o discutie privata?

    Comment


    • #3


      da cu acordul lui.
      Last edited by NerviiMei; 24 April 2009, 18:00. Reason: Automerged Doublepost
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • #4
        o idee ... asa cum am vazut la alte cluburi din alte orase cu mult mai putine masini , sa facem un co-organizator . atunci crisneg poate sa ramana organizator , sa aiba timp si de el si asa mai departe. NU VOTEZ.

        Cel mai frumos ar fi fost ca crisneg sa posteze si nu K .. crisneg sa ne spuna oful si sa nu sa aflam de pe mesenjer ca crisneg nu are timp.

        Comment


        • #5
          e foarte bun aideea ta skandal.... o vom lua in calcul peste 7 zile la finalul votului
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • #6
            Nici eu nu votez deoarece crisneg trebuie sa spuna clar daca renunta sau nu si apoi sa se supuna la vot, daca e cazul, cel care va avea functia de Organizator. O fac din respect pt crisneg si ceilalti membri care au legatura directa cu Logan Club Bucuresti.
            LE: Daca Organizatorul renunta clar la functie atunci vine firescul "scrutin" pentru urmatorul user care doreste sa-i ia locul
            Last edited by darksid3; 24 April 2009, 18:09.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • #7
              pe bune acum...poate sunt eu mai dus....dar de ce e asa maaare nevoie de o anumita persw pt a fi organizator??s-a vazut foarte bine ca ne descurcam in orice situatie si ne organizam toti,chiar daca e sau nu crisneg pe acolo!si sincer,crisneg,nu e nevoie se renunti!nu ai de ce!cine te-a vorbit cred ca,el crede ca a fi organizator e ceva extrem de special...sa fim realisti!asa ca nu votez schimbare lu crisneg!!parca-i fi basescu,te vrea tariceanu jos de la putere!bafta....
              Last edited by odorog; 24 April 2009, 18:19.
              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

              Comment


              • #8
                Cisneg ...nu cred k ideea e buna ! Nu lua deciziile pe moment ! Se mai intampla sa nu raspunsa lumea ...Crezi k prin alte parti raspund imediat ? ITI SPUN CA NU !!!! Colegii stiu mai bine functia pe care o ai .....esti pus acolo sa organizezi , sa aiba cine le raspunde la telefon cand au nevoie de tine ! NU II PUNE SA VOTEZE CEEA CE TU NU ITI DORESTI ! doar crezi k lumea nu te vrea ..VOTUL ARATA ALTCEVA MAN ;)

                Comment


                • #9
                  parerea mea este ca simplu membru de forum ca daca decizia lui este sa renunte eu zic sa fie respectata poate omu are alte treburi nu stiu ce sa zic
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • #10
                    darkside, crisneg e hotarat sa renunte, dupa el ar "demisona" chiar din clipa asta.
                    eu unul nu-s de acord. de aia am facut si poll-ul, poate asa reusim sa-l determinam sa se mai gandeasca.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • #11
                      A...ok, am inteles..votez NU
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #12
                        A fost decizia mea. neinfluentata de nimeni .Asa mi s-a parut corect din partea mea.
                        sa ma supun unui vot de a mai ramane sau nu in fucntie.
                        de=a lungul timpului am observat mici schimbari de organizare si planificare in ceea ce priveste BUNA ORGANIZARE A CLUBULUI NOSTRU DIN BUCURESTI.
                        din pacate ...atunci cand spun ca nupot veni la x- intalnire...nu sunt intrebat din ce motive, nu sunt inteles ci dimpotriva criticat.
                        ex"pt ce maie sti organizator daca nu vii?" (repet....EX)
                        Sunt student, am si eu bubele mele si nu mi se pare firesc sa neglijez nici una din activitatie pe care le desfasor.
                        de data aceasta intra in discutie LOGAN CLUB.
                        de multe ori s-a intamplat sa nu fie nevoie de decizia mea(nu ca ar fi cea mai corecta dintre toate)
                        mereu am fost deschis , unor idei mai bune si mereu le-am acceptat.
                        Nu am dat niciodata cu "pumnul in masa" si nu am obligat pe nimeni sa faca cum zic eu.
                        Din respect pt voi...COLEGII MEI..consider ca in urmatoarele luni de zile(1-2-3) nu ma voi putea ocupa de intalniri, iesiri, gratare ...etc.
                        Am considerat in aceasta zi....un lucru.
                        Poate exista altcineva mai bun, mai liber, mai interesat, mai POPULAR decat mine, care poate sa preia acest post.
                        l-am rugat pe KANDREI sa posteze aceasta decizi e mea.... si nu una de moment influentata de intamplarile din parcursul zilei de azi.
                        Nu sufar de celebritate, nu sufar de popularitate si nu ma incalzeste cu nimic o functie "virtuala".
                        AM VRUT, VREAU, ca , cu aceasta ocazie de a ne cunoaste(oameni din toate colturile tarii) , sa fim un grup cat mai organizat si unit.
                        Sustin si semnez aceasta "declaratie" .
                        Multa sanatate.
                        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                        Comment


                        • #13
                          Intai imi cer scuze...si eu cu o parere:
                          E clar ca omul nu mai vrea si daca nu mai vrea degeaba il obligati,in loc sa ii respectati cat de cat decizia,il cam certati ca de ce renunta...mai bine puneti de niste alegeri desi nu ar fi cazul,sigur sunt inlocuitori...si eu am facut la fel insa nu prea am spus la nimeni si colegii s-au trezit peste noapte cu alt organizator.Astfel mai trag si eu cate un chiul(sau mai multe) pe la intaniri...

                          Comment


                          • #14
                            Pana la urma functia asta nu ofera nici un fel de privilegiu, ci doar responsabilitati. Daca omul nu mai vrea, nu mai vrea. N-a zis ca pleaca si nu cred ca daca nu ar fi organizator ar veni mai rar la intalniri. Dupa cum spunea si el, poate e altcineva cu mai mult timp de investit in clubul asta. Nu vad sensul sondajului. Daca era confidential, se putea spune intr-adevar ca nu se voteaza "de ochii lumii". Oricum, fie ce-o fi, multi il placem pe crisneg, fie el organizaor sau nu, si la intalniri o sa fie mereu primit cu caldura. Cred ca el stie cel mai bine ce poate si ce nu si ar trebui respectata decizia si sa-i multmumim ca a avut grija de LoganClub Bucuresti pana acum. Si am motive evidente sa cred ca va fi in continuare asa. Nu e papa sa nu mai poata renunta la functie pana la moarte.
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • #15
                              Mi se pare cam aiurea Pool-ul facut! mai ales ptr faptul ca votul nu este secret iar un vot negativ sau pozitiv , indiferent de ce decizie se va lua pana la sfarsit, va atrage antipatii ( in cazul in care se accepta decizia lui Cristi de a renunta). Nu voi vota ptr ca nu eu trebuie sa-i directionez deciziile lui Cristi.
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google