Tu Cu Ce Te Ocupi ? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Instalator incalzire centrala. Montaj de centrale termice murale, montaje obiecte sanitare.
    Tipuri de materiale : henco, PPR{polipropilena}, Cupru, PVC
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • daca cineva doreste sa-si deschida orice tip de magazin/supermarket , bar , discoteca etc etc si doreste sa fie in ton cu legea fiscala din Romania pot sa-i ofer case de marcat,softuri gestiune,cititoare cod bare , pos-uri cu touchscreen etc etc . ( sau pot oferi sfaturi )
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Eu:
        Biolog in domeniu medical (aproape de domeniul lui Cezar).
        Responsabil calitate la o fabrica franceza de scaude si banchete pentru autoutilitare din Timisoara.
        Consultanta, expertiza si audit sisteme de calitate (chestii gen ISO 9001, 14001, 16949 etc.)
        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

        Comment


        • pot ajuta logan club cu: coduri, programare
          sigpicMy ride

          Comment


          • Eu va pot ajuta in domeniul IT sau sfaturi politice, psihologice, sociologice, filozofice sau metafizice.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Eu va pot ajuta cu proiecte de case,blocuri,hoteluri,etc...desi e criza imobiliara poate punem mana de la mana sa facem locuinte...pantru noi tinerii...
              sigpic

              Comment


              • lucrez la politia de frontiera la aeroportul baneasa

                Comment


                • jurnalist. nu poat sa va ajut cu nimic decat sa plimb informatii de la unii la altii fara sa garantez ca mesajul primit de la expeditor va ajunge la destinatar informa sa originala, nealterata. Oare sa fie adevarul mai greu de suportat decat minciuna?

                  pot ajuta membrii loganclub cu diverse reglaje la loganele pe benzina, schimburi placute frana, curatari corpuri clapeta si motorase pas cu pas, inlocuiri filtre de aer/polen si diverse maruntisuri de genul.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • Consilier juridic, daca va intereseaza documente pentru infiintari firme, inregistrari puncte de lucru, consultatii pe contraventii, etc
                    sigpic
                    Ambition 1.5 dc

                    Comment


                    • Momentan sunt student, in trecut am fost agent vanzari produse agricole/ sofer.

                      Va pot ajuta cu diverse sfaturi in IT, mecanica (doar baza, nimic avansat), sfaturi legate de protectia plantelor (tratamente impotriva bolilor, ingrasaminte etc), sofer la cerere, etc.
                      sigpic

                      Comment


                      • Foarte tare idea skandal!
                        Eu sunt grafician 3d specializat in masini. Daca vrea cineva sa vada cum arata un Logan Ph1 / Ph2 (le am deja modelate) cu diferite modele de jante sau alte modificari sunt pregatit sa raspund cererilor in limita timpului disponibil! Masinile in varianta stock le am modelate cu tot cu interior deja de ceva vreme
                        Le am si cu Photoshopu la nevoie.
                        sigpic
                        ^Logan turbat (WIP)^

                        Comment


                        • buna eu sunt dj. rezolv orice chef la un pretz rezonabil!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • Ofiter de plati intr-o banca si propietar de portal de afaceri.

                            Va pot ajuta cu recomandari bancare pentru plati nationale, internationale, internet banking si va intermediez intalniri cu colegii de pe credite din orice judet al tarii pentru doua banci (cea la care am lucrat si cea la care lucrez acum).

                            Daca aveti firme, va gazduiesc pe portalul meu. Pretul e incredibil de mic si in acest pret aveti posibilitatea sa va afisati firma cu date de contact, descriere, poze, domeniu de activitate (se pot selecta 3 domenii, primul selectat este domeniul principal de activitate), puteti pune anunturi de vanzari/cumparari/inchirieri/propuneri de afaceri, puteti sa va faceti promovare de produse si/sau servicii, puteti posta anunturi de job-uri daca aveti nevoie de angajati. Ce e important, nu exista limita de anunturi postate si datele se pot modifica simplu, de catre voi, fara costuri suplimentare.
                            sigpic
                            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                            Comment


                            • Daca nu ma inseala memoria-deh!varsta!-mai exista un thread "Ce ocupatie au loganistii?".
                              Dar fiindca ideea lui SKANDAL e buna, subscriu si aici-de 7 ani declarant vamal-cam tot ce tine de import-export pe cale rutiera si postala(colete):documente necesare, taxe catre stat etc.
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Originally posted by Cezar View Post
                                Medicinist, pot ajuta si aici
                                Si antrenor dans sportiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google