PUNK'D By Logan Club Bucuresti !!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • au troncanit vreo 3 sticle de Cola goale) de au inceput vecinii sa ma intrebe daca merg la nunta)
    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

    Comment


    • va dau io adresa prietenei lui vodka

      Comment


      • ) il sapa nevasta pe votka..haha..asta-i tare !
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • K-ul avea insomnii, eu l-am prins...si el mic, ce sa-i faci are chef de joaca

          Comment


          • :d are un loc de parcare superb )

            Comment


            • cum ma asa turnatoare

              bai dragi tovarasi mi-a parut bine da yo azi dimineata la ora 8 45 am avut avion si acu sunt in bruxelles....

              Comment


              • minteee ! azi dimineata la ora 8:45 a trezit cartieru` ca intarzia la servici si face mult din rahova pana in walter maracineanu

                Comment


                • Daca tot avem ajutoare la nivel asa inalt, zic sa il punk-uim, mutandu-i masina cateva strazi mai incolo.
                  Il adoarme intr-o seara Bianca, si dupa ce sforaie, ne da cheile, deschidem si o impingem, ca sa nu facem zgomot, si sa ii stricam somnul adanc

                  Oricum, e bine sa stim ca avem oameni infiltrati....planurile se fac usor usor

                  sigpic

                  Comment


                  • il adorm de cate ori va fi nevoie si va ajut cu cea mai mare placere

                    Comment


                    • yote ba ce hal d femeie am langa mne
                      in loc sa tina cu mne tine cu ursii din padure

                      Comment


                      • Vodka ... masoara-ti cuvintele daca nu vrei sa te "busted" eu grav ca in ultimul timp esti cam alb la fata ! Abea astept sa iti "decoreze" baietii masina .

                        PS: ar fi bine sa il aranjati cand este la mine(informez eu pe careva cand o sa fie Vodka la mine) ca asa cu ocazia asta ii pot face o poza pentru a ii surprinde reactia !

                        Comment


                        • Mama, ce ffata...

                          Ai vreo sora?
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Cata...era si cainele afara, cand infasuram masina....zicea Tomu (asta vb cu animalele), ca era trist catelu' din cauza lipsei aparaturii high tech, cik avea decat 3 megapixeli camera lui...poate ii cumperi ceva care sa faca poze bine noaptea si pe la 10 mega asa ;)

                            Dark...astia au fost aciupalitici si au facut poze dinainte, eu cu tomu,grasu si silviu bbb, eram in pajura cumparam 19 suluri de hartie igienica

                            Pana am ajuns la Cata fof se pierdusera N hartii igienice pe Ion Mihalache... Tomu credea ca e iarna si a incercat sa dea cu bulgari de hartie in skandal si in sia, rasu curcilor
                            No Stress !
                            http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                            Comment


                            • da am surori dar eu sunt cea mai mare

                              Comment


                              • moamaaa moamaaa ce panarama pe aici ))
                                baietii, am o propunere pentru voi...daca tot avem "scurgeri de informatie", zic sa profitam de ele curand, iar intre timp poate mai apar "surse sigure" ))

                                Sesiunea e aproape gata....poate facem o vizita prin cartier...stiti voi la cine
                                Last edited by crisneg; 1 July 2009, 13:42. Reason: Automerged Doublepost
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google