Stikere, Stegulete, Embleme , Tricouri LCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beton , sambata vin cu banii la poli

    Comment


    • facem si noi suporti pt numere ??
      Attached Files

      Comment


      • Da la ce iti trebuie tie suport de numere

        Eu zic mai bine sa pui mana sa imi aduci si mie suportu ala de steag.

        Si mai bine cautam sa facem placute numar personalizate
        Last edited by ToranagaSama; 17 November 2011, 15:57. Reason: Automerged Doublepost
        Super Oferte Accesorii Logan

        Comment


        • 1.intradins cum s-au mai facut astfel de suporti,am zis ca putem sa mai facem si pentru membri noi care nu au si vor asa ceva (cum esti si tu) si de ce nu si pt cei mai vechi ale caror suporti sau rupt, pierdut etc...
          2.nu pot comanda doar suportul de steag, si doar unul, ti-am mai spus
          3.la ce iti trebuie placute numar personalizate (ca sa-ti raspund la fel)
          PS: placutele numar personalizate poti sa ti le faci si singur intr-un exemplar, sau doua(ca de.aia sunt peronalizate) pe cand la suporti daca facem mai multi putem obtine si un pret mai bun
          Last edited by geo_ultras; 17 November 2011, 18:54.

          Comment


          • La naiba
            M-ai prins

            1. daca zici tu asa sa fie.
            2. puteai sa incerci mai mult sa faci rost
            3. ca atunci cand reprezentam clubul pe la regionale sa avem si noi placute customizate.

            PS: Eu am suport de numar personalizat :P
            Attached Files
            Super Oferte Accesorii Logan

            Comment


            • Faceti tricouri si pentru astia mai amarati si straini?As vrea sa imi fac si eu unu dar sa scrie doar 'LoganClub' sau daca nu e cu suparare 'LoganClub Slobozia'
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • alexe s-au facut tricouri. si din ce stiu nu se poate da comanda doar pt o bucata. mai astepti si tu pana anul viitor cand se vor face iar

                Comment


                • Ok.Daca m-am trezit tarziu asta e.Poate il pot face pe la Slobozia dar sigur e mai scump.Tricourile le avea firma respectiva sau le cumparati voi iar ei decat le inscriptionau de cei 45lei?Salutari!
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • s-au facut pe comanda, mario popa stie mai multe, intreabal pe el

                    Comment


                    • ce se mai aude de calendare?
                      http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

                      Comment


                      • nimic deocamdata , nu are cine sa le faca ... anul trecut am fost ajutat de cativa .. anul asta... mai multe abtineri

                        Comment


                        • stiker cu logan club pentru luneta de unde se poate lua ?

                          Comment


                          • vii pe la intalniri ne imprietenim si daca te integrezi in grup obtii si stiker-ul!
                            Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                            Comment


                            • ok. multumesc

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google