Campanie De Ajutorare A Unei Case De Copii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu sunt interesat de ziua in care mergem

    Comment


    • o sa mergem pe 14 - sambata. punctul de intalnire va fi la BILLA drumul taberei pe la ora 10:00

      Comment


      • Eu impreuna cu un prieten am vrea sa facem cateva saniute pentru copii din orfelinat. La ce casa de copii se merge?
        My Ride- Cameleonu agitat http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...=1#post1522462

        Comment


        • Multumim Mircea, orice este ok. Gasesti pe paginile anterioare casa de copii la care mergem: detalii, varste, etc..

          Comment


          • As avea nevoie de 2 voluntari cu masina pentru a merge vineri seara la cumparaturi.
            Astept telefonul vostru sau mesaje pentru a stabili unde mergem si ora intalnirii.

            Sambata la 10.00 ne vedem la Billa Drumul Taberei.
            Cine doreste sa ni se alature este binevenit.
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • 1. Dany dny
              2. maryus_laudat
              3. Mario Popa
              4. ghiaurul
              5. roxana22
              6. Alexro91.
              7. Fuguletz
              8. Cosmin CGK
              9. evali_daniel
              10. etylan
              11. Valentin_N
              12. beaubere
              13. Pacco
              14. Razvan "neo"
              15. Bgdn213NFS
              16. geo_ultras
              17. Toranaga
              18. Adyy
              19. alexgrasu
              20. Laurentiu M.
              21. Felix.m
              22. Joker
              23. ionutz.11
              24. Dyz
              25. Golanu zif
              26. vitriol
              27. tudor.tdr
              28. sebi pop
              29. Viperutu
              30. skandal
              31. SDP
              32. dada
              33. niki
              34. matheo
              35. ana ]
              36. razvan
              37. sandu golanu
              38. bode
              39. fane clk

              930 Lei
              Last edited by skandal; 13 December 2013, 11:59.

              Comment


              • Cine are si ceva hainute de donat pentru copii, sunt mai mult decat binevenite, pentru varste de 2 - 4 ani. Tocmai ce au luat in plasament 6 copii cu aceste varste.

                Chiar si haine pentru copii mai mari.

                Mersi.
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • Mario ma ofer voluntar pentru a merge cu voi la
                  Cumparaturi si in acelasi timp sa dau si banii. Iti trimit un pm cu nr meu daca ai nevoie.
                  Stickere Auto-Moto la Comanda

                  Comment


                  • Nu va inghesuiti asa multi pentru a merge la cumparaturi, ma descurc si singur.
                    Le multumesc celor care mi-au spus ca vin.
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • NU ma pot abtine: Mario, nu stii ca trebuie sa stai sa-i suni pe fiecare, sa iei lista cu toti membrii LCB si sa te milogesti de parca ti-ar face tie personal cel mai mare bine?!

                      Toti au ajuns sa fie mult prea ocupati, mult prea importanti si sa gandeasca foarte lejer: "Am dat bani, ce mai vreti?"

                      Numar pe degetele de la o mana oamenii care inca isi mai dau silinta sa pastreze ideea asta de club, de comunitate...

                      Multi nu inteleg ca un club auto nu inseamna doar niste stikere lipite pe luneta, niste seminte sparte la o barfa unde se mai afla ultimele noutati dintr-ale tuningului la Loganul, proprietate personala.

                      Imi pare rau ca-s la distanta, dar NU MAI SUNT OAMENI, Mario... :|
                      Event planner

                      Comment


                      • Originally posted by roxana22 View Post
                        NU ma pot abtine: Mario, nu stii ca trebuie sa stai sa-i suni pe fiecare, sa iei lista cu toti membrii LCB si sa te milogesti de parca ti-ar face tie personal cel mai mare bine?!

                        Toti au ajuns sa fie mult prea ocupati, mult prea importanti si sa gandeasca foarte lejer: "Am dat bani, ce mai vreti?"

                        Numar pe degetele de la o mana oamenii care inca isi mai dau silinta sa pastreze ideea asta de club, de comunitate...

                        Multi nu inteleg ca un club auto nu inseamna doar niste stikere lipite pe luneta, niste seminte sparte la o barfa unde se mai afla ultimele noutati dintr-ale tuningului la Loganul, proprietate personala.

                        Imi pare rau ca-s la distanta, dar NU MAI SUNT OAMENI, Mario... :|

                        RESPECT. Pentru tot ceea ce ai spus.
                        Stickere Auto-Moto la Comanda

                        Comment


                        • Mario,ne auzim mâine la telefon ��
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Ai ajuns in situatia mea de anul trecut, de am facut APROAPE singur tot ce trebuia. Mi.a ajuns.

                            Comment


                            • Originally posted by roxana22 View Post
                              NU ma pot abtine:

                              Multi nu inteleg ca un club auto nu inseamna doar niste stikere lipite pe luneta, niste seminte sparte la o barfa unde se mai afla ultimele noutati dintr-ale tuningului la Loganul, proprietate personala.

                              NU MAI SUNT OAMENI, Mario... :|
                              Ai uitat un lucru : ne strangem cu sutele de masini, blocam orasul de tot, stam in masini ca boii ca cica noi facem un mars pentru un actor de mana a2a, care a condus si el la viata lui niste masini puternice.
                              Daca cereai echivalentul a cate 1 litru de carburant de la fiecare participant l acel miting, sigur se strangea o suma frumusica pentru o casa de batrani. Dar n-o sa vezi niciodata asa ceva, marea lor majoritate au iesit din prostie pe strada...

                              Nu vrea sa ma laud, insa stiind ca nu m-am intalnit cu Mario sa-i dau banutii, l-am sunat aseara, fara sa stiu ca de fapt el nu are cu cine merge la cumparaturi. E vineri seara, n-am nimic de facut, ma duceam oricum la intalneala obisnuita, de ce nu la cumparaturi pt cei mici???
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Asa ca intalnirea de diseara se va tine in... ce supermarket?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google