Canal Statii CB Folosit De Loganistii Bucuresteni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    vand statie cb albrecht cu fata detasabila 500 ron. tel 0729822079

    Comment


    • #17
      nita cred ca ai gresit threadul... mai bine incercai la bursa... acolo aveai mai multe sanse.
      sigpic

      Comment


      • #18
        si eu sant ok cu 26 doar ca in 22 afli radare ei aglomeratii ar trebi sa ne contactam in 22 si apoi sa vb in 26 tinand cont ca in 22 afli de radare si aglomeratii eu fin statia mai mult in 22 cred ca si ati fac lafel nu ?

        tastatura proasta scuze de intreruperi
        Last edited by adrian_ssc; 3 March 2010, 22:30. Reason: Automerged Doublepost
        sigpicMCV Laureat 1.5 Dci 7 locuri

        Comment


        • #19
          sustin ideea cu canalul 26...pentru LCB
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • #20
            26 LCB si se vorbeste pe mai multe forumuri de canal 39 Autoturisme
            Logan by Renault Pure Blood
            Nothing beats Low Cost

            Comment


            • #21
              Asadar care a ramas?26? ca si eu vreau sa imi iau o statie.Ce alte canale se mai folosesc frecvent pentru infotrafic in special?sau: Aflati lucruri inportante pe statie?
              sigpicPasionat de MCV si natura

              Comment


              • #22
                Canalul 22 este baza. Afli tot ce vrei si uneori si in plus.

                Cel mai util este sa folosesti statia la drumuri lungi in afara orasului.

                In oras nu prea te ajuta pebtru ca sunt multe bruiaje.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • #23
                  Merci mult.O statie de inceput care sa fie completa si nu foarte scumpa imi recomandati va rog?
                  sigpicPasionat de MCV si natura

                  Comment


                  • #24
                    de preferinta ar fi 22 cel in cauza, asa mai afli cate ceva din trafic, dar daca se doreste special 26 numai pentru loganari, atunci sa ramana 26, cand plecam la munte spre Brasov, era 24
                    dar la propunerea voastra ramanem pe 26
                    eu am dual band, pot asculta 2 canale in acelasi timp
                    lipsa text

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by padurarud View Post
                      Merci mult.O statie de inceput care sa fie completa si nu foarte scumpa imi recomandati va rog?
                      salve...
                      Iti recomand asa ceva, e o statie buna si la bani putini...
                      Statie Radio CB27 INTEK M-490 - Statie radio mobila 27 MHz (CB27), INTEK, AM/FM, 4W, 13,8VDC, Mondo Plast - importator si distribuitor echipamente telecomunicatii: fibra optica,cablu,statie radio,ups


                      Sau asa ceva... mai desteapta... un pic mai scumpa...
                      Statie Radio CB27 INTEK M-495 - Statie radio mobila 27 MHz (CB), INTEK, AM/FM, 4W, 13,8VDC, Mondo Plast - importator si distribuitor echipamente telecomunicatii: fibra optica,cablu,statie radio,ups-u


                      La statie iti trebuie si o antena, care o poti alege de aici :
                      Antene fixe si mobile de emisie-receptie in 27MHz pentru camioane (TIR), Statii radio cb 27mhz, antene, PMR, UHF, VHF, accesorii, Mondo Plast - importator si distribuitor echipamente telecomunicatii:


                      * Mai sunt si alte magazine prin bucuresti... plus alte modele de statii...
                      * Alegi ce vrei, si de unde vrei
                      * Toate astea ca sa iti faci o idee, cit de cit...

                      stima...
                      Omu' cit traieste... are de invatat...

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google