Initiativa Iesire Cu Cortul In Natura

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    eu o saptamana is liber si un alucrez,asta inclusiv duminica noaptea lucrez.
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • #17
      K-ule daca vrei sa mergi facem in asa fel incat sa mergem cand ai tu liber... eu prind doua weekend-uri libere peste 2-3 saptamani. Calculam cum suntem liberi si mergem toti 3 ( eu, tu si catalin). Asta daca nu mai sunt si alti doritori...
      sigpic

      Comment


      • #18
        eu ma bag. sunt maxim 3 weekenduri dispersate in care am planuri vara asta, in rest merge oricand
        super tare ideea

        Comment


        • #19
          hai ca incet incet prinde contur.
          Eu mai vin si cu cativa prieteni.

          Comment


          • #20
            @playmo, nu te vad stand la cort mai mult de 12 ore... Sper sa ma insel


            Foarte tare ideea, numai ca la mine ii mai greu cu luat liber....Daca ma nimeresc, vin. Ca doar nu trebuie rezervare la pajiste.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • #21
              cei care ati dorii sa mergeti , dati o data cand sunteti liberi , de la data de pana la data de , sau cand puteti avea liber , sa stie fiecare cum isi ia ca sa picam (sper) toti pe aceasi plansa.
              eu mai repet , am liber toata luna august , dar pot sa`mi iau liber si un week pana in august , de vineri pana duminica , dar se aglomereaza cu intalnirea de la sibiu.

              Comment


              • #22
                Eu pot sa merg in perioada 1-3 august. Este singurul weekend pe care il prind liber... Initial vroiam sa merg la mare dar mai bine merg cu voi cu cortul... Cataline mergem doar noi doi daca nu se mai ofera nimeni
                sigpic

                Comment


                • #23
                  da , e bun week ala , 1 2 3 august.
                  tu ejti liber de vineri nu ?
                  vedeti cum va luati liber week ala sa ne strangem cat mai multi.

                  Comment


                  • #24
                    Se apropie 1 August... pana la urma ce facem?
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      hai ma , care poate veni week asta ? am gasit pe valea oltului dupa calimanesti niste locuri .... mama mama..

                      Comment


                      • #26
                        Eu vin, dupa cum am zis. Daca mai sunt oameni care doresc sa iasa cu cortul in natura 2-3 zile, ii asteptam cu cea mai mare placere...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          sinx , problem , vad ca nu mai e nimeni interesat din club , astia de la mine mi`au zis ca e prea din scurt , nu sunt bani etc.
                          se pare ca am ramas numai noi doi.

                          Comment


                          • #28
                            FOF-ule ma multumesc si cu tine
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              si vin si eu ?
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • #30
                                pai dupa un week-end la Sibiu si concediul care se apropie chiar nu pot veni ...poate din septembrie incolo, pana la nationala de la Cluj
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google