Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • staaati mah acassa!!!!
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Pentru toti cei care plecam Sambata sau cine mai doreste sa mearga s-au stabilit urmatoarele :

      Ora de intalnire: 06:00 - 06:30. Ne vedem la Miorita. De plecat vedem noi cat de repede plecam.
      Se mai pune problema pe unde mergem, vad ca Dsign prefera Cheia, din partea mea ori pe-acolo ori pe DN 1, este totuna. Poate ne vedem si noi Miercuri la fulger sa stabilim ultimele detalii.

      Pentru Laur, Dan (cred ca-s prietenii lui BobbyRed) si M V P vedeti ca noi eram cazati la Pensiunea Tudor dar cica patronul de-acolo a dat camerele altor persoane si ne-au mutat la Pensiunea Stejarul Inalt, distanta aproximativ 2900 m pana la Conca Verde ... Cam urat dar n-avem ce face.
      Last edited by Eu4yas; 22 February 2010, 10:00.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • lasa ma , va tineti toti de mana cand plecati de la conca verde
        sau faceti trenuletzu sa nu cadeti

        Comment


        • luati trenul ))

          Comment


          • Eu ma gandeam la autostop , il pun pe Fuguletz sa scoata un crac la vedere

            Trebui sa vad cine doarme la Conca Verde, iau patul de la cealalta Pensiune si-l aduc la cineva in camera
            Last edited by Eu4yas; 22 February 2010, 10:23.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Firaial d**q tu sa fii de arogant ce esti ... ma scoti p mn la inaintare, a ?? donez 2 praguri verzi pentru care ne duce la cazare ... si ca bonus 4 jante oz ultraleggera . Poc, capacu fraiere
              sigpic

              Comment


              • tziai dreq de alcolici!am vaselina in masina,da nu v-o dau ca sta Vip3rutzu la etaj si e blond...BEHEHEHEHEHEHE!
                P.S.-unde v-a mutat ma?parca vad Logane tunate,oz-uri,chestii parcate in lanu de porumb...ahahahahaha!
                sigpic

                Comment


                • Suntem la Stejarul Inalt, perete-n perete cu fratemio M V P (imi pare rau pt el daca vrea sa doarma la noi se-anunta scantei), uita-te la mine Dragos daca nu s-o muta petrecerea la vila asta sa vezi tu ...

                  Cata sa nu uiti statia, subwooferul si satelitii , tobele le lasi acasa, saxofonul sa-l iei !

                  Nu uitati pentru cei de Sambata, ora si locul de intalneala este Petrom-ul de la Miorita ora 6:00.

                  A.M.R. - 4 zile
                  Attached Files
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Baaaa ai innebunit!v-a pus singuri pe etaj...acuma vad!AHAHAHAHAHAA!te alearga Cata cu pliciu p-acolo!
                    sigpic

                    Comment


                    • Hmm..sa inteleg ca nimeni nu vrea sa plece asa devreme vineri (16:00-17:00)?
                      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                      Comment


                      • Doc...majoritatea muncim si terminam mai tarziu
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Eu tot intreb...poate cine stie.
                          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                          Comment


                          • doc te invidiem
                            eu vroiam sa plec de dimineatza...dar nu se poate..asta e.
                            te lasa`m pe tine sa ne astepti cu vinu` fiert

                            Comment


                            • Duminica dimineata am plecat spre brasov , mai am 4 locuri libere
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • DEEEECI ... vaselinaaaaaa ... te alerg cu biciul beheheheeeee!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google