Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sonykele, eu sunt mai circumspect de felul meu, asa ca intreb: de ce este nevoie de cheile noastre de la masini, nu se poate trece numarul masinii pe un carton pentru a participa la tombola?
    O sa verifice cineva daca ti-am dat exact cheia de la masina mea?
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • putem da cheia de rezerva? ca mai am una-alta prin portbagaj.....

      Comment


      • da nu le mai dati de loc fratilor... voi sunteti mai speciali. cine nu vrea sa nu le dea sa nu le dea si scurt.

        oricum treba cu cheile va dura cam 30min-1ora de club/zona


        consider ca am incercat sa anticipez toate problemele , dar pasta ca se gandeste cineva ca ii copi cheia sau alte prostii nu ma dus capu frate...
        Last edited by SoNyKeL; 13 April 2010, 00:27. Reason: Automerged Doublepost

        sigpic

        Comment


        • Care va sa zica se face si la Tulcea...Jocul Cheii...

          Comment


          • nu nu , ruleta cheii
            nu mai fiti oamenilor asa crispati , doar n`o sa ne fure lichidul de parbriz si braduleti consumati care ii tineti la arc la capota.

            Comment


            • Le dam la fier vechi!
              sigpic

              Comment


              • Ei hai, ca nu suntem normali...

                Daca asta e regula, cu cheile, asta e. O respectam. Daca nu vrem sa respectam, nu venim si gata... Eu unul sunt foarte curios despre treaba cu cheia...
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • dani daca nici tu nu ai incredere in mine... ma arunc de pe pod de la agigea devin emo pufos...

                  nu serios cheile se iau ptr acordarea de premii. data trecuta unii au stat 3-4ore fara chei si nu au murit acum la voi e vb de 30min-max 1 ora(nu merge mai repede freza aia copiatoare)

                  sigpic

                  Comment


                  • eu as lasa amblele chei...imi cresc sansele la concurs,sau ce organizeaza baietii astia acolo!consider ca trebuie sa respectam colegii din constanta pentru munca depusa!

                    Comment


                    • daca face vreunu vreo duma. si-mi da 2chei de la aceasi masina , jur ca si o gaseste in dunare

                      sigpic

                      Comment


                      • sper ca nu trebuia sa precizez faptul ca am glumit!...am incredere in loganu,mi-a spus ca esti baiat de caracter!

                        Comment


                        • ba gluma gluma . da eu un loganu nas avea incredere nici sa-mi pazeasca gunoiu...

                          sigpic

                          Comment


                          • A iesit o promotie cu ocazia Portilor Deschise si daca se potriveste vreo cheie(speciala) luata din ziare,de la dealeri,etc,,, cu Dusterul din Showroom pleci cu un Duster 4x2 1,6 16v laureat,,,acasa...De aici..JOCUL CHEII.

                            Comment


                            • Deci plec cu 2 masini, bine ca mai am un sofer.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • dar e ok sa mai lasam o trusa de scule prin portbagaj, nu? sau trebuie goala cum a venit din fabrica? ca mai avem acolo o haina de schimb, un suc.....na, ca tot omu. si dau cheia aia buna. pe cea de rezerva o vom folosi doar daca e o urgenta. ca sa nu stricam jocul organizatorilor ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google