B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok, vr si eu una pt botul masinii ca a mea are forma unui X3 ...dau o cola sau cat costa.
    Va anunt cand pot sa ajung la un fulger.
    Last edited by darksid3; 7 September 2009, 21:13.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • mersi bezme,asta seara crezi ca o poti aduce?..ca vin si eu...ti pup
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • acest topic cred ca e topicul lui NYT, e cel mai activ user, cred ca ar merita sub user titulatura de bazar man :P scuze de offtopic,

        cine are o sigla intreaga cu piciorusele nestrambate vreodata si o doneaza, as fi interesat eu de una bucata. ca a mea se plimba dupa cum bate musonu.
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • va dau eu la toti

          Comment


          • am eu una de portbagaj daca are cinava nevoie.
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Vand display nou pe negativ pentru logan sau sandero,pret 60 lei ron si senzor perimetru maat 50 lei ron

              si mai am 2 butoane pentru geamuri electice logan ph1 20 lei ron buc
              Last edited by jelly; 14 September 2009, 20:19. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • @jelly - ofer 45 pe negativ displai.....
                @bezme - mai vii mai frate sa imi aduci sigla aia de dacia?.....
                @AGENTUL - oferA moca grila de inox pt bara fata,cea dreapta nu v-ul
                sigpic
                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                Comment


                • jelly..vad ca ati scazut pretul la senzorul de perimetru.... spor la vazare...
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • B 74 NYT imi pare rau nu-l pot da la acest pret,il dau cu cat l-am luat de la silviu_79 inclusiv posta.sincer mai ieftin de atat nu-l pot da,mentionez ca este nou in tipla

                    Comment


                    • da nyt in seara asta
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • Pret nou de criza pentru display-ul pe negativ 50 lei ron

                        Comment


                        • Originally posted by ten View Post
                          un bec philips blue vision 60/55W 20 Ron


                          nu vrea nimeni asa ceva?
                          laureate 1.5l, albastru marin

                          Comment


                          • @jelly - ti-l iau eu la 50 lei,imi poti lasa un nr de tel. in pm
                            @bezme - my big brother,mersi pt sigla...mare boher mare caracter
                            @AGENTUL - are de dat moca,grila inox pt bara de logan fata,cea cu care vine echipata masina din fabrica,nu tiganeala by vitan(este bara de inox cea dreapta si nu V-ul
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • B 74 NYT nu merge sa iti dau PM este restrictionat la tine. Nr meu de tel este 0744897415

                              Comment


                              • Donez ornamente cromate pentru aerisire Dacia Logan - tel 0751.194.100 Doc
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google