B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da e bun. Prost am fost in toamna ca refuzasem un piston cu biela de Skoda 135 ).
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • am zis c-o sa caut. nu stiu daca nu cumva le-a dat mama la fier vechi pe toate.....

      Comment


      • Donez un set de paravanturi fata pentru berlina . Mentionez ca sunt folosite .
        Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

        Comment


        • Originally posted by iunian21 View Post
          Donez un set de paravanturi fata pentru berlina . Mentionez ca sunt folosite .
          Daca nu s-a inscris nimeni as avea eu nevoie de ele
          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
          sigpic

          Comment


          • matheo suna-ma daca mai vrei antena aia. un bax de pepsi si o iei maine de la iancului. stare buna. uite poza sa vezi ce vorbesc:

            Last edited by razvanamza; 23 December 2010, 01:51.

            Comment


            • alex ce faci ma cu pistonu si biela..le agati de oglinda sau le pui la chei ca fof

              mi-am adus aminte ..am 3 sau 4 geamuri ..3 ionizate (2 spate si 1 fata) ... pe toate 150 ron asa la prima strigare

              asigur si montajul ..am uitat sa precizez
              Last edited by cos_min_i; 23 December 2010, 12:04. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • era sa uit, cosmin multumesc pentru suportul de filtru, sta la marele fix!!!

                Comment


                • are cineva pentru imprumut (o mica proba vreau sa fac) o placa video pe AGP?
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • salut am eu o placa video pe agp
                    sigpicMCV Laureat 1.5 Dci 7 locuri

                    Comment


                    • are cineva ''T-ul'' ala de la furtunasele de la stergatoare? al meu a crapat si tare greu e fara el... sau macar stiti daca gasesc in targ la vitan asa ceva?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by sinx View Post
                        are cineva ''T-ul'' ala de la furtunasele de la stergatoare? al meu a crapat si tare greu e fara el... sau macar stiti daca gasesc in targ la vitan asa ceva?
                        ala te-a facut sa te infingi in mormanu ala de zapada,s-ar putea sa gasesti in targ(AUTOVIT),sau la orice magazin unde are piese si de DACIA 1310
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • ala m-a facut... am tras pe dreapta si acolo am ramas, desi aveam cauciucuri de iarna...
                          sigpic

                          Comment


                          • Cumpar far dreapta fata de Logan Ph1 original in stare buna!! Urgent!
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Originally posted by aleXpeed View Post
                              Cumpar far dreapta fata de Logan Ph1 original in stare buna!! Urgent!
                              cred ca te-a afectat sarmalele,lasa-l ma nepoate pe ala care il ai,e nou,daca o sa ai probleme cu el,gen apa sau abureala,atunci,daca te enerveaza lovelele in buzunar faci ce vrei
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • Urgent va rog, altfel cu mana mea il sparg, sau cine vrea far nou schimb pe schimb... + diferenta de la mine eventual, far nou.

                                Deci cumpar far dreapta fata de Logan sau il schimb pe actualu' cu unul mai vechi (farul de pe stanga fata e mai inchis nitel la culoare). Este prea nou farul pentru masina mea, merge perfect.
                                Attached Files
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google