B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aleXpeed View Post
    Urgent va rog, altfel cu mana mea il sparg, sau cine vrea far nou schimb pe schimb... + diferenta de la mine eventual, far nou.

    Deci cumpar far dreapta fata de Logan sau il schimb pe actualu' cu unul mai vechi (farul de pe stanga fata e mai inchis nitel la culoare). Este prea nou farul pentru masina mea, merge perfect.
    off topic-Doamne ajuta-l ca nu stie ce face,e mic si el,dai Doamne minte,cumpara unu nou pt cealalta parte
    dar vreau sa il vad cum il spargi pe asta,fii men
    vezi ca avea @555SSS,la set,faruri de origine + proiectoare,la doar 170 lei,dai un PM
    Last edited by AGENTUL NYT; 26 December 2010, 02:04.
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • Mersi unchiule mult, mersi si pentru lectia de tinichigerie de azi, mareee personalitate esti, este dungaa! I-am trimis omului PM, sa vedem cat costa doua faruri, daca cu 170 de roni da doua faruri si doua proiectoare... n-am nevoie de becuri oricum. Daca nu, trag nitel si iau sh la 2 milioane cu angel eyes sa fiu si eu mai tigan decat sa dau 150 de roni pe un far SH.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • daca vrei ne combinam tu iei farurile eu proiectoarele

        Comment


        • off topic-nepoate ai PM
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • Originally posted by CataFOF View Post
            asa asa , am zis ca vreau si eu o sigla fata , eventual cumpar , sa nu cer donatie cum fac toti. imediat daca am zis ca , cumpar, au si iesit ofertele la rampa.
            Tot cu prietenii faci treaba , mersi Sinx.
            YNP , astept si sigla de la tine , pentru spate.
            Am eu emblema fata (logan ph1)

            Comment


            • sa rezolvat de mult , mersi oricum.

              Comment


              • cine are grila din poza?
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • Nu mai este de actualitate anuntul de mai sus, s-a rezolvat...cum ai zice turbooooooooooo.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • ma intereseaza 2 faruri de ph 1 (stanga-dreapta) ( sparte , ciobite , maltratate ) de imprumut ptr cateva saptamani. Vreau sa le pun in locul alor mele cat timp le mandolesc pe ale mele
                    multumesc
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • am eu unu de stanga ! ... daca e nevoie
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • bun si ala!!! sarna !! inca unu de dreapta??
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Maine le pun pe-alea originale pe a mea Cosmin, conteaza daca e original sau nu? Maine voi avea de dreapta neoriginal (e mai mic nitel decat ala original, arata mai nasol) de lasat prin casa pe undeva pentru cine ar vrea sa faca ITP, de imprumutat, chestii.. insa pe seara voi apuca sa schimb farurile. Sa vad KYS-u cu un far mai mic, Turkeeey. Macar e nou, poze cu diferente poti vedea pe topicul meu.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • dsign ce placa AGP? lasa pe pm ceva caracteristici. Gasit capac PH2 modelu'mai plin. 20 de lei , spalat si aranjat.

                            Comment


                            • am trecut pe la garaj si am gasit asa :

                              3 geamuri ionizate (2 spate si 1 dreapta spate) -150 ron cu tot cu montaj
                              1 toba sport inox cu sunet placut fara silencer - 100 ron

                              Comment


                              • sarna Mult Alex Man poate fi si spart, turtit si etc etc ( pun doar in locul farurilor mele sa fie masina cu "gaurile " la vedere!
                                Deci..ma bazez si pe tine ?
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google