B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aviatorule , ce culoare e?
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • bara mcv,bleu marin .

      Comment


      • Originally posted by aviatorul76 View Post
        Vand :- bara fata logan mcv-110 lei,
        - cauciucuri iarna Debica - 185/65/15 - 130 lei,
        - jante tabla logan - 4 buc - 90 lei per bucata,
        - bujii logan 4 buc - noi - 25 lei buc,

        Cumpar scut logan mcv 1,5 diesel.

        Relatii la tel.0720-964352
        NU mai posta de 2 ori acelasi anunt, pe aceeasi pagina! Daca cineva e interesat sa cumpere ceva, va cauta singur!!

        Sa fiu si ontopic: Poze cu anvelopele? 130/buc sau toate 4?

        vand janta cu anvelopa T105/70/14 maxim 80km/h pret - 150lei !!

        vand bara spate logan ph2 - 200lei

        vand capota portbagaj(haion) logan ph1 noua - 350lei
        Last edited by fuguletz; 18 June 2011, 15:11. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • reducere wekeend

          DOAR WEKEEND-UL ASTA PRETUL la scaunele auto full echipate cu sina cu tot doar de modificat si pus pe logan la PRET DE 600 de lei valabil de azi pana duminica ..dupa care pretul va urca iar la 800 de lei !!!!
          Attached Files
          sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
          Simply Stance

          Comment


          • fuguletz, janta aia de rezerva mere pe Logan? fara modificari, ma refer...

            On topic: stoape tuning aproape noi, au avut o mica problema dar s-a rezolvat, model identic cu cele prezentate mai sus, 150 lei. le vand fiindca am primit altele pe fumuriu de la sorin_pss si cu astea nu mai am ce face .

            cumpar "piulite" pentru stoape, acelea tip fluture, ce echipeaza stock loganele.
            servicii IT preturi fara concurenta, orice produs IT la comanda. factura fiscala, garantie...
            NOU!!! site-uri web, preturi negociabile!
            NOU!!! hosting pe serverul nostru, la preturi nivelul pietei, include adrese mail, ftp...

            stopurile sunt identice cu acestea:
            Attached Files
            Last edited by Mario Popa; 20 June 2011, 17:55.

            Comment


            • razvanamza: Cel de la care o am mi-a zis ca are prindere 4x100 si ca ar merge pe logan, acum nu stiu pana nu probam!
              sigpic

              Comment


              • pe net e cam 100-110 la pret. are si destule deavantaje, de asta multi incearca chiar sa scape de ele, de aici pretul mic. pentru cei cu gpl sunt bune, deci baga un pret frumos pe ea si zi-mi daca se potriveste

                Comment


                • Eu tot ce am, le am de la un prieten! Daca esti interesat de ea ne intalnim si o probezi, daca merge discutam la pret!

                  ps: daca vrei sa continuam discutia, hai pe privat ca poluam bazar-ul!!
                  Last edited by fuguletz; 19 June 2011, 10:49.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vand macheta Dacia Logan Prestige , scara 1/43 . Pret 30 lei

                    Vand capacele de pe jantele mele de prestige ph2, cred ca sunt la fel cu cele de pe modelul Bran, mentionez ca sunt de origine si ca nu au defecte. Doar pentru Bucuresti. Pret 50 lei
                    Last edited by jelly; 19 June 2011, 14:14. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • vand cele 2 toyo t1r 205-55-15 , gumele de pe spate la masina mea
                      100 ron

                      Comment


                      • @razvanamza - pretul unor astfel de stoape NOI si fara probleme(rezolvate prealabil) este de 150 lei,aici e bazar nu bursa...
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • jelly, parca acel model de capacele si-l dorea Alessandro. vorbeste cu el.
                          Last edited by crististreulea; 20 June 2011, 16:39.

                          Comment


                          • Amzo fa-mi un pret pt un magazin on-line si pentru un portal medical.

                            Comment


                            • scaune octavia full echipate cu reglaj lombar,inaltime,fata-spate,airbag, sunt tipla ,se pot pune pe orice model de masina,au sina, .pret 800 de lei la tel: 0769 667 993 sau id mes : grecu_28

                              *accept si anumite combinatii si schimburi*
                              Attached Files
                              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                              Simply Stance

                              Comment


                              • Va rog frumos sa incetati in a posta si aici si pe sectiunea de bursa. Va alegeti una dintre ele.
                                Deasemenea lasati povestile cu "astazi 3 lei, maine va costa 5 lei".
                                Nu uitati rolul bazarului: preturi mici cat sa ne ajutam intre noi. Daca vreti profituri maricele si specula, valea pe bursa.

                                Cine nu se conformeaza e altoit si nu mai posteaza pe bazar.
                                Last edited by Cezar; 20 June 2011, 15:40.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google