B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • esti mai scump ca la autovit
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • @ten: sunt sh presupun.
      Pune niste poze, si un pret mai decent

      Comment


      • daca ai vrut sa zici 8 ron le iau eu , daca nu , pastreaza`le pt viitor.

        Comment


        • pai ce ca noi sunt 30 bucata la dealer parca bine pentru voi le las la 50 ron(toate 4)
          bezmeticule sunt capace originale de dacia care le-am primit la cumpararea masinii nu sunt de targ nu oblig pe nimeni sa le ia decat ca imi stau in balcon de pomana cum au stat pana acum pot sa stea si de acum inca 100 de ani
          Last edited by ten; 15 December 2009, 22:21.
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • Sunt noi sau folosite?

            Comment


            • pai am zis ca au fost pe masina cand am cumparat-o deci sh sunt capacele hai ca pana la urma sunt niste capace de roti nu cred ca necesita o asa inginerie de explicatii, folosite cum adica folosite au stat pe janta aia nenorocita nu au rulat pe lant : )) (mai glumim si noi sper ca nu v-ati suparat)
              laureate 1.5l, albastru marin

              Comment


              • Ma interesa sa stiu daca au margini busite.

                PS: mai pune niste semne de punctuatie, ca facem fractura de retina.

                Comment


                • un capac e putin julit
                  app de semnele de punctuatie sincer nu le am cu romana

                  Fa un efort macar.
                  Last edited by Cezar; 16 December 2009, 00:42.
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • Originally posted by ten View Post
                    app de semnele de punctuatie sincer nu le am cu romana
                    Ai putea sa incerci in engleza... majoritatea stim
                    sigpic

                    Comment


                    • sper ca a-ti vazut ca am facut o gluma nu? Capacele tot se vand cu 50 ron gluma negluma
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • are cineva furtunu acela mic si subtire de sub capacu de la filtru de aer?

                        Comment


                        • vand un cric logan nou-nout,un cui din acela care se monteaza pentru a fi tractat si partea superioara a V-ului cromat,bara fata logan mcv,albastru mineral(am pus poze in postul mai vechi),toba originala logan!avand in vedere perioadsa craciunului TOATE veniturile vor fi donate copiilor fara ajutor!in acest sens as dori ca banii sa ajunga direct la SKANDAL,daca si el este de acord.va da-ti seama ca suma este una mai mult simbolica,cat va lasa inima si puteti!
                          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                          Comment


                          • odorog , cricul este cu simstemu ala ciudat de manivelare ? de iti rupi degetele ?
                            daca e diferit , il iau eu.

                            Comment


                            • Bara de mcv o iau eu daca nu e sparta, crapata, etc. Si partea superioara din ornamentul cromat, de asemenea. Te rog sa faci un pret...
                              sigpic

                              Comment


                              • cine imi imprumuta si mie 2 roate cu gume de iarna la schimb cu ale mele barumuri pana duminica ca plec la tara sa tai porcu` si e cam naspa treaba spre lehliu si pe autostrada si pe drumul vechi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google