B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • odorog... mai e valabil anuntul? sper sa nu dai intre timp bara...
    sigpic

    Comment


    • Vand plafoniera logan cu un spot lectura pentru pasager.Pret 30 lei

      Comment


      • Originally posted by odorog View Post
        vand un cric logan nou-nout,un cui din acela care se monteaza pentru a fi tractat si partea superioara a V-ului cromat,bara fata logan mcv,albastru mineral(am pus poze in postul mai vechi),toba originala logan!avand in vedere perioadsa craciunului TOATE veniturile vor fi donate copiilor fara ajutor!in acest sens as dori ca banii sa ajunga direct la SKANDAL,daca si el este de acord.va da-ti seama ca suma este una mai mult simbolica,cat va lasa inima si puteti!
        salut,ai dat cricul?ca ma intereseaza,ce model e?poti pune o poza te rog
        God is my copilot

        Comment


        • are cineva o janta de tabla ?

          Comment


          • Cumpar 4 jenti de tabla 15' 4x100 ofer 200-250 lei oferta doar pentru bucuresti
            Sa ma anuntati si pe privat
            sigpic

            Comment


            • Cata am eu o janta de tabla, vb pe net
              Armadylo, la pretul care-l oferi tu cred ca primesti doar 2 ... ca la pretul de 200lei iei 4 kormorane SH, sincer
              sigpic

              Comment


              • Se poate gasi in pretul lui armadylo. Eu am luat roata completa cu 60 ron.

                Comment


                • Vand jante 4 x 100 albe cu gume marangoni zeta linea 205/45/16 .pret 11 mil discutabil..jantele le vedeti la my ride LOgan 1.4 stock
                  Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                  Comment


                  • Gata am gasit la dezmembrari 100 lei aproape noi pentru cei din Bucuresti inca mai aveau vreo 6 daca vreti va zic adresa pe privat pot sa zic ca erau ultimi cu jenti

                    Asa e cand te trezesti in ultimul moment
                    sigpic

                    Comment


                    • Cumpar apartament cu 2 camere in zonele Drumul Taberei, Militari, Crangasi, Grivita, 1 Mai. Ofer maxim 60.000 euro in functie de aspect, dotari, etc. Daca aveti de vanzare sau stiti pe cineva care vinde va rog sa ma anuntati si pe mine. Bine-inteles ca cel care ma ajuta sa reusesc o sa fie rasplatit pe masura.

                      Va rog sa ma contactati la numarul 0726.329.159.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vand casetofonul blaupunkt de pe logan, si boxele blaupunkt originale
                        150 toate

                        Comment


                        • scuzati-ma ca nu am mai scris.munca...@cata-cricul este cel original de logan,nu stiu ce inseamna la tine ciudat.@sinx-bara e albastru mineral si daca te-ai uitat cateva posturi in urma am dat niste adrese cu poze ca nu am habar dar nu merg puse direct aici.preturi....sa va placa voua ca ne intelegem.0767964615,ca nu prea mai am timp de net
                          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                          Comment


                          • odorog din pacate nu am cont hi5 asa ca nu pot vedea pozele respective. Incerca sa le redimensionezi si sa le pui dupa aceea aici.
                            sigpic

                            Comment


                            • ce ma, va e greu sa va intalniti? Stati departe rau unul de altul...
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • vand

                                acest anunt trebuia postat la sectiunea " anunturi " , nu face parte din categoria BAZAR SI DONATII !
                                Last edited by skandal; 28 December 2009, 23:56.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google