B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • schimb cauciucuri kormoran cu ............................nu stiu ce oferiti?
    sigpic

    Comment


    • pleoapele au ajuns la cata ! ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • mersi pt ele
        bara ajuns la fane-CL

        Comment


        • Mersi Cata!
          Imi pare rau ca n-am putut sa stau mai mult, dar azi a fost o zi din aia care ti se pare ca e prea scurta pentru cate ai avea de facut.
          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

          Comment


          • care vreti capota de carbon facuta la comanda? Cantareste aproximativ 2,2 kg si costul este undeva la 300 euro... pentru cei care vor sa investeasca in performante este perfecta...

            Mai am o emblema VW laminata... pretul ei este 240 de roni la dealer... asta laminata in carbon o dau cu 200 lei... cei interesati prv.
            Attached Files
            Last edited by sinx; 31 January 2010, 00:47.
            sigpic

            Comment


            • sinx ..nu le mai suti ..

              Comment


              • am nevoie acuta de bani... fac orice... sper sa nu imi iasa ''albinutza'' in cale cu aceasta ocazie
                sigpic

                Comment


                • cine are un stop cu semnalul alb....dar de dreapta,il vreau intact si sa nu fie ionizat.......id meu:myrcea_do21

                  Comment


                  • schimb set H4 philips X-treme power cu set H1 philips blue vision

                    Comment


                    • Originally posted by armadylo View Post
                      Accept donatie sau bazareala in Bucuresti, contactare de preferat si pe privat
                      Cine are sau se impiedica de ele prin casa
                      -O memorie SDRAM 256- 512 Mb ( modelul vechi cu doua crestaturi) * Stare - functionala
                      -Un hdd 10-40 Gb ATA-IDE (cel cu mufa lata) *Stare - functional
                      -Carcasa ATX *Stare - zgariata, putin stramba, orice culoare sau model

                      Astept oferte de bun simt

                      Mai am nevoie doar de
                      -Un hdd 10-40 Gb ATA-IDE (cel cu mufa lata) *Stare - functional
                      salut
                      am eu 3 placute de sdram daca esti interesat. 3 x 128
                      Last edited by sKyb0y; 4 February 2010, 04:10.
                      From Miami 2 Ibiza
                      Voucher
                      http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                      Comment


                      • nu are nimeni de vanzare sau de donat un mp3 de logan < blaupunkt-ul de fabrica> cu fata detasabila???
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • e diferenta intre philips X-treme power si philips blue vision la putere????k eu am pe masina philips X-treme power si nu se pare o diferenta mare.....

                          Comment


                          • off : nu este nici o diferenta de putere , doar de culoare cele bleuvision vad mai alb-albastrui aproape de xenon
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Dragii mei, se apropie termenul limita pentru Casa de Copii. Va rog sa va conformati, va reamintesc, nu este greu sa renuntam la 2-3 pachete de tigari si o sticla de Cola...

                              Au nevoie de noi!
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • cine imi doneaza si mie un adaptor de card microsSD sa pot sa urc si eu poze pe forum?? aveti mila si de mine...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google