B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vand antena logan scurtata 25 ron
    Attached Files

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      vand cd player blaupunkt stoc de pe ph2 laureate cu tot cu 4 difuzoare stoc plus cosuri suport spate si fete stoc spate, suruburi originale si dopurile de plastic. a stat pe masina 2 ani si 8 luni si e in stare perfecta de functionare. totul la 200 lei. nu am poza facuta cu player-ul. trimit la cerere.
      up !.......

      Comment


      • 2 licente Bitdefender Antivirus Plus 2012

        DQK4DFW - 6 luni din momentul activarii
        ETDY6JU - 6 luni din momentul activarii

        DOWNLOAD: http://www.softpedia.com/get/Antivir...-Edition.shtml
        Last edited by CataFOF; 29 April 2012, 14:11.

        Comment


        • are cineva pe acasa pedale bicicleta 26 cu tot cu foi? si sa imi ziceti si un pret sau un schimb cv...vreau sa fac cadou o bicicleta si niste baieti "buni" de oftica , ca nu au putut sa o ia cu totul au luat pedalele.....

          Comment


          • Originally posted by Spirea Robert View Post
            vand ceas Festina F6713:geam cristal mineral,stainless steel,rezistent la apa,curea otel inoxidabil,aspect 9/10 pret 250 ron bonus un telefon huawei u120 cel de la digi,e decodat merge in orice retea,telefonul vine fara incarcator.



            [ATTACH]376719[/ATTACH] poza cu ceasul este asa,doar ca este pe gri cadranul in loc de albastru

            220 ron pret nou la ceas(telefon)
            valabil in continuare

            1.6 MPI 8Vsigpic

            Comment


            • Schimb aripa stanga fata noua (neagra) cu aripa stanga fata SH (albastru marine) + diferenta din partea mea.

              Comment


              • caut 2 anvelope 185/65/15 (logan stok) de vara, sa aibe ceva profil 5-6- mm sa nu fie peticite sau cu probleme.. astept PM - Bucuresti
                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                Simply Stance

                Comment


                • Originally posted by gabitzu_boss View Post
                  are cineva pe acasa pedale bicicleta 26 cu tot cu foi? si sa imi ziceti si un pret sau un schimb cv...vreau sa fac cadou o bicicleta si niste baieti "buni" de oftica , ca nu au putut sa o ia cu totul au luat pedalele.....
                  am eu o bicicleta cu 21 de viteze parca, tio dau completa la 50 de lei

                  Comment


                  • Cine vrea invitatie pe Stilago.ro ( Au super preturi cu pana la 80% reduceri la brenduri de renume). Am facut comanda, am fost super multumit, poti returna produsul in cazul in care nu-ti place . Astept PM cu adresa de email
                    Megane II faza II 1.5dcI K9K

                    http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                    Comment


                    • are cineva de donat un capacel de fixat siglele de pe portbagaj ? (capacelul ce se introduce in gaurile facute in portbagaj.

                      Ms mult
                      From Miami 2 Ibiza
                      Voucher
                      http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        vand carlig de logan cu cablaj electric care are 18 luni pe masina si a fost folosit doar de vreo 3 ori. pt cine intreaba 280 si pt cine vrea sa-l ia 250 lei.
                        donez set tergatoare lamela de 50 cm. predare in militari.
                        up ! .........

                        Comment


                        • Originally posted by Spirea Robert View Post
                          valabil in continuare
                          200ron pret nou

                          [QUOTE=Spirea Robert;1251179]vand ceas Festina F6713:geam cristal mineral,stainless steel,rezistent la apa,curea otel inoxidabil,aspect 9/10 pret 250 ron bonus un telefon huawei u120 cel de la digi,e decodat merge in orice retea,telefonul vine fara incarcator.



                          21342_3.jpg poza cu ceasul este asa,doar ca este pe gri cadranul in loc de albastru

                          200 ron pret nou la ceas,arata impecabil
                          Last edited by Spirea Robert; 1 May 2012, 08:38. Reason: Automerged Doublepost

                          1.6 MPI 8Vsigpic

                          Comment


                          • donez aparatori noroi de origine pt spate ...cine le vrea sa vina
                            sa le ia sau le iau la fulger vineri , da nu promit ca ajung , sau la poli; cine are aparatori aripi cele lungi de donat sau un pont de unde gasesc sa cumpar ca de cand eram mic caut si nu mai se gasesc
                            my ride - still under construction

                            Comment


                            • Originally posted by cosmin_uau View Post
                              Vand set acee rosii prestige-30ron transport inclus prin posta
                              sus cu acelee ......
                              Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                              Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                              Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                              Comment


                              • Plansa bord

                                Se vinde o plansa bord logan PH2. Plansa bord provine de la un logan care are aprox 8-900 Km rulaj si care a fost afectat de furtuna de saptamana trecuta.

                                Plansa a fost schimbata pe casco si prezinta cateva mici zgarieturi de la cioburi.

                                Pentru mai multe detalii contact pe PM.

                                Pret 600 ron negociabil.
                                Attached Files
                                Super Oferte Accesorii Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google