B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok. dar vii la mine sa le iei. stau in iancului. ai pm

    Comment


    • pleoape de Ph 2 are cineva ?

      Comment


      • cine doneaza o janta de tabla sau la bani putini sant dator la cineva multam frumos....
        stii tu... HZP ;)

        sigpic

        Comment


        • vand la pret mic 4 capace Logan model Bucuresti (parca), cele care seamana cu jantele Sinaia. Doua sau trei sunt perfecte, al patrulea e putin ciobit. si trebuiesc sterse cu putin diluant ca au fost "cromate" cu spray-ul . Pret 50 de lei toate, originale!

          Comment


          • @idanny - am eu ploape ph2
            sigpic

            Comment


            • volan ph2 la 350 cu airbag, 250 fara, discutabil.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • Nou sau sh? Stii ca nou si imbracat in piele sintetica e 350 nu?

                Comment


                • aaaaa, de pe masina mea 15000 arata impecabil, pretul se negociaza, cine vrea pe pm discutam.Pretul e informativ pentru cei care sunt chiar interesati se rezolva si mai jos.
                  250 cu airbag sa zicem.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Astia cu masinile racing..care nu mai vreti sa folositi tetierele spate.... daca doriti le puteti dona la mine...mai am si eu nevoie de 2 tetiere
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • capacele le-am dat gratis

                      Comment


                      • Are cineva lampi de torpedou sau portbagaj?

                        Comment


                        • vand sau schimb 4 jante de tabla cu capace rulate 2000km sau schimb cu jante de aliaj +diferenta.pretul este de 4 mil negocibil.astept pm

                          Comment


                          • AMPLICATOR de competitii , U.S.Amps 2000X , made in u.s.a , 2x500 rms pe 4 ohms, 2x660 rms pe 3 ohms, 2x1000 rms pe 2 ohms, 2000 rms in punte pe 4 ohms, pret de achizitie 2000$ , 600 ron nediscutabil , URGENTTT. 0766 756 785
                            Attached Files

                            Comment


                            • are cineva un bandou de la usa din spate ...l-am gasit "mancat" de unu care a deschis usa ca ...
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • se vinde : si anume 2 module , memorie kingston capacitate 2 gb pc 6400 800mhz frecventa la pret de 250 lei amindoua sau 125 lei buc .
                                Attached Files
                                Last edited by " most wanted"; 10 April 2010, 20:55. Reason: am uitat sa pun poze

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google