B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Scaun Logan u reglaj pe inaltime.

    Are cineva de vanzare un scaun de logan cu reglaj pe inaltime? De preferat fara gauri de tigara sau alte rupturi! 0768.720.629

    Comment


    • Caut capac pentru bidonul de la sistemul de racire...
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Capacul ala e un pic mai special, are o supapa in el. Mergi si ia-ti unul nou.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Vand si eu 2 faruri (pereche / stanga , dreapta ) pentru Logan Ph2 , sunt farurile mele de pe masina(originale/ELBA) . Au in jur de 50.000km , la 3000km am avut un accident si mi-au schimbat farurile pe casco .
          Farurile se prezinta bine (zic eu ) , cel de pe dreapta are o mica ciobitura de la piatra . Ca si alte defecte , ambele faruri au oglinda putin arsa de la becuri (halogen) , nu am avut xenoane in ele . Revin mai pe seara cu poze .
          Se dau decat pereche , sau le dau pe bucati daca gasesc cumparator pentru fiecare in parte .
          Pret 350ron ambele . Contact 0741973930 .

          Comment


          • Cumpar o mufa pentru semnalizare far si o protectie de cauciuc pentru becul din far, atasat este ceea ce caut. 0724934666
            Attached Files

            Comment


            • Bogdan parca am eu asa ceva dar sa ma uit si te anunt
              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
              sigpic

              Comment


              • Salutare. Gasesc pe la voi 2 sticle oglinzi incalzite PH1 si numai are ce face cu ele ?

                Comment


                • Vand filtru stil ciuperca de la HKS. L-am folosit destul de putin (cred ca vreo 2 saptamani). Filtreaza foarte bine (exteriorul s-a murdarit, interiorul e foarte curat, la fel si tubulatura). Nu il dau ca nu face treaba, ci pentru ca nu e ce imi trebuie mie la admisie. Se poate curata.

                  E 180-200 lei pe site-uri, il dau cu 150.
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Am revenit cu poze , ar fi de preferat sa i le dau cuiva din Bucuresti sau Ilfov (predare personala ) , ca sa nu existe probleme . 1 far este fabricatie 27.11.2009 , un altul 03.11.2009 .
                    Attached Files

                    Comment


                    • unde e ciobitura ? sunt crapate sau sparte pe spate ?

                      Comment


                      • Ciobitura este in poza numarul 3 , se vede foarte putin . Cred ca de la o piatra este sau a sarit ceva cald. Nu sunt sparte , nu sunt crapate , nu au urechi rupte si lipite , nu au motorase stricate.
                        Au fost pe masina mea pana cand mi-am pus lupele de la mdaniel . Intre timp "s-a" lovit masina pe partea dreapta. Am cumparat eu 1 far identic cu cel de pe stanga urmand sa imi pun lupa din nou . Cei de la casco imi dau 1 far pentru dreapta nou noutz.
                        Motivul vanzarii este achizitionarea unui far stanga nou (vreau sa am pereche de faruri/rezerva noi noutze) , fiecare cu piticii lui .
                        Last edited by Nimeni; 9 December 2013, 20:22.

                        Comment


                        • Caut sa cumpar praguri zender are cineva de vanzare sau stie numarul de telefon al persoanei care le vinde ?
                          Degeaba gandesti daca esti prost!

                          Comment


                          • Uite aici.
                            MY CLA

                            Comment


                            • Cablu de alimentare monitor/pc are careva??
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • Vand arcuri sport h&r -1 spira fata si -2 spire spate .... 400 lei si montaj inclus (valabil doar pt bucuresti )
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google