B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din cate stiu sunt la fel ca cele de pe dci. nu ? ce discuri sunt ? doar pe ele cat vrei ?
    de ce le vinzi ?!

    Comment


    • probabil si-a pus porcii Brembo , iar pretul chiar e de bazar. si fiindca etrierii chiar se mai si inlocuiesc la peste 100.000km (dupa carte) este o afacere buna pentru un dizalist care merge mult!

      ONTOPIC: caut antifurturi 4x100 pentru capace.
      Last edited by razvanamza; 10 February 2014, 10:24. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Vand Motorola Defy cu cativa pixeli aprinsi pe ecran. ( inlocuirea costa 55 lei )
        Vine la pachet cu : incarcator,casti,cablu de date,cutie,factura.

        PRET : 169 LEI !
        Attached Files
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • gasesc pe la careva portfuzete stanga dreapta pt 1.4 mpi abs ? sa nu fie ovalizate la locas pivot
          sigpic

          Comment


          • Ti le dau pe ale mele, 300 lei ambele, au rulmenti SKF in ele. Sunt pe masina, dureaza cam o sapt sa le dau jos (sa fac rost de piesele pt upgrade)
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • salut baieti,are careva de vanzare un motoras pentru macara electrica de la geamul fata stanga?
              http://i55.tinypic.com/2dbqtmh.jpg
              Ba' esti nebun!

              Comment


              • macara completa 150 lei de origine!!!!

                Comment


                • Originally posted by dsign View Post
                  Ti le dau pe ale mele, 300 lei ambele, au rulmenti SKF in ele. Sunt pe masina, dureaza cam o sapt sa le dau jos (sa fac rost de piesele pt upgrade)
                  am deja rulmenti snr cumparati.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pai cine crezi ca demonteaza butucii ca sa-ti dea bratele? Ia-le asa complete si te descurci dupa aia. Rulmentii SKF sunt cei mai buni oricum, i-am schimbat anul trecut cand mi-am pus franele mari.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Are careva bujii pentru GPL pentru un 16v? astept un raspuns. Stima!
                      http://sincemylastcigarette.com/bann...EUR_3_dark.png

                      Comment


                      • Donez un far ph2 pt experimente ,cine il.vrea sa vina in Otopeni dupa el
                        Attached Files

                        Comment


                        • Poate doreste cineva un set de capace tip 'bucuresti'. Urgent! Le pot trimite in bucuresti fara costuri de transport. Pret: 50 de lei.
                          Attached Files
                          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                          Comment


                          • vinde cineva un incarcator de tableta? ouput 2000mA? ( cu tot cu cablu)
                            sigpic

                            Comment


                            • Vand Kit sport Origine Logan Ph1 - 500 lei
                              P/N: 60 01 998 255
                              Contine:
                              - coltare bara fata
                              - praguri
                              - difuzor aer

                              Comment


                              • vadn cutie viteze logan 1.4 (jh1) cu pinion tr. 5 de dizal (cel cu 42 dinti) - 120km/h la 3000rpm tr. 5. cutia a fost data jos dintr-o nebunie de-a mea. la prima oferta serioasa zboara! Se poate livra personal in Buzau, Focsani, Bucuresti, Slobozia. Motivul "eliminarii" cutiei a fost placa de presiune EXEDY (niste gunoaie) a carei uzura foarte prematura facea sa nu intre corect vitezele 1-2-3. cutia este ok, 80k, inclusiv ulei eneos recent schimbat in ea. Pret orientativ si negociabil 600 lei. Accept la schimb si amortizoare monroe/arcuri eibach/propuneti voi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google