B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La vanzare urmatoarele :

    -Jante R 15 MIM et 35 7J 600 lei



    -becuri dublu filament galbene 5 w /21w pt pozitie + semnal america style + soclu pt bec pret 50 lei setul (2 becuri + 2 socluri) detalii la nr de tel 0767396370 pt comanda de minim 2 seturi pt este de 40 lei / setul
    Attached Files

    Comment


    • Originally posted by ynp_46 View Post
      Schimb toba sport carub rosie cu toba stock. masina va ramane tatalui meu si nu ii place...
      Salut. Daca dai capota sa imi zici. ti-o dau pe a mea (tot rosie) si diferenta.
      Avem benzina in sange, deci nu e problema mare,
      Daca o luam pe ulei ne consideram motoare!

      Comment


      • Cine face prelungire la abonamentul vodafone in perioada asta si nu are nevoie de telefon? Vreau sa iau un telefon si nu l.am gasit decat la ei... daca ma poate ajuta cineva il rog sa imi dea un pm, ofer un pret bun!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ynp_46 View Post
          Schimb toba sport carub rosie cu toba stock. masina va ramane tatalui meu si nu ii place...
          ynp-ule, aveai masina sambata in OMV ? am alimentat si ma uitam ca curca in craci la ea. daca a ta era aia, parca ynp avea la numar. oricum, e....

          Comment


          • vand oglinda electrica ph2 dreapta fara capac. nu am poze, se vede live

            pret: 70 lei negociabil. valabil doar pt bucuresti

            nr tel: 0765 90 60 26

            Comment


            • Originally posted by skd_ozenel View Post
              ynp-ule, aveai masina sambata in OMV ? am alimentat si ma uitam ca curca in craci la ea. daca a ta era aia, parca ynp avea la numar. oricum, e....
              Da, a mea era. multumesc

              Comment


              • Originally posted by dsign View Post
                De vanzare :

                - bord PH2 + ornamente + cozoroc ceasuri + comanda ventilatie cu cabluri -290 lei discutabil - bordul are mici defecte
                - set aparatori noroi - cele de fata sunt accesorii de origine, cele de spate sunt petarde - 50 lei discutabil
                - alarma cu 2 telecomenzi - nu stiu modelul - 50 lei fix
                - ornamente aripi - modelul continuu pe fata si bonus 2 buc de fata din acelea care se monteaza cu aparatori de noroi 40 lei fix


                Va rog sa veniti cu oferte serioase acolo unde am scris ca e discutabil, nu ca "domnul" de acum cateva zile pentru care o sticla de Cola la 2.5litri valora 50 lei!
                anunt cu piese valabile
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • caut set amortizoare sau reglabila second, doar sa aiba posibilitatea da a fi cat de cat inalta (cam ca eibach-urile)

                  Comment


                  • Samsung Galaxy Ace Plus !!!
                    Android 4.2.2 stabil fara bug-uri. ( se poate reveni la androidul oficial 2.2.2 )
                    Vine insotit de incarcator, cablu usb, 2 huse silicon.

                    Vand sau Schimb!
                    Pret : 319 lei negociabil!

                    Astept oferte serioase.
                    Attached Files
                    My Ride ! B - 29 - TmT

                    Comment


                    • Alege ce-i mai bun pentru tine si masina ta !

                      Prin polish-ul farurilor din plastic se reconditioneaza suprafata exterioara, realizandu-se astfel restaurarea farurilor auto. Astfel, acestea isi recapata proprietatile optice. La reconditionarea farurilor din plastic se foloseste polish auto 3M. Pretul pentru polish-ul profesional al farurilor matuite este mult mai accesibil decat cumpararea unor faruri auto noi.
                      Avantajele polisharii farurilor:

                      Mentionam ca aparatura si produsele folosite in procesul de reconditionare a farurilor sunt profesionale si dedicate acestui proces.

                      Remediem defectele, nu le ascundem !
                      Indepartarea oxidului care se depune pe suprafata farului !
                      Cosmetica auto faruri dureaza in jur de o ora !
                      Vizibilitate mult mai buna, in special pe timp de noapte !

                      Pret polish faruri: 50 ron/far ( 100ron perechea )
                      Daca specificati ca ati vazut anuntul pe Logan Club, beneficiati de o reducere . Pret polish faruri: 35 ron/far ( 60ron perechea )

                      Contact: 0760 051 151.
                      Attached Files
                      Last edited by ynp_46; 14 May 2014, 17:22.

                      Comment


                      • Originally posted by nicu_rcn View Post
                        Cine face prelungire la abonamentul vodafone in perioada asta si nu are nevoie de telefon? Vreau sa iau un telefon si nu l.am gasit decat la ei... daca ma poate ajuta cineva il rog sa imi dea un pm, ofer un pret bun!
                        Nu ma poate ajuta nimeni?
                        sigpic

                        Comment


                        • Schimb capota spate PH2 cu banda cromata pe una simpla.

                          Prefer sa fie la culoare (albastru marin) si fara indoituri/zgarieturi. A mea e impecbila, nu imi place banda aia cromata.

                          Deci care ai Ambiance/ Preference bleu marin si vrei o capota de Laureate, acum e ocazia
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • caut arcuri eibach!

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              Schimb capota spate PH2 cu banda cromata pe una simpla.

                              Prefer sa fie la culoare (albastru marin) si fara indoituri/zgarieturi. A mea e impecbila, nu imi place banda aia cromata.

                              Deci care ai Ambiance/ Preference bleu marin si vrei o capota de Laureate, acum e ocazia
                              am un prieten, o sa il intreb maine daca vrea, nu promit nimic insa, ne auzim la telefon!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by lau911 View Post
                                Curatenie de primavara in dulap
                                ceasuri cu calculator de bord -70 lei
                                cotiera -20 lei
                                fishe -20 lei sunt foarte bune
                                nuca schimbator - 10 lei
                                niste chesti pt muzica nu stiu cum le spune - 30 lei
                                sticla de far -moka
                                crom - o cola
                                salut. mai ai ornamentul de crom?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google