B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De vanzare:

    Etrieri Ate de Logan Van - 100 lei

    Kit - cutie viteze, ambreiaj Mcv 1,6 16v, volanta 1,6 16v, pedala si conducte - tot ce este necesar pt conversia la ambreiaj hidraulic.
    - 400 lei toate piesele.

    Sent from my GT-I9105P using Forum Runner
    Attached Files

    Comment


    • Vand jante zender monza 15 4x100 7j et 35 inele de centrare pt logan 600 ron fara cauciucuri
      poza e informativa
      0729 001 099 claudiu
      Attached Files
      Can't touch this !

      Comment


      • vand oglinda electrica ph2 dreapta fara capac. nu am poze, se vede live

        pret: 70 lei negociabil. valabil doar pt bucuresti

        nr tel: 0765 90 60 26

        Comment


        • Vand schimb urgent !!

          vand schimb urgent nokia n97 mini alb 8GB. telefonul este decodat si nu prezinta decat 2 mici semne de uzura. este putin ciobit langa butonul de la camera si ia sarit butonul de pe laterat. cel care il deblocheaza. butonul il am doar ca trebuie pus inapoi si lipit cu picatura sau cv. eu acum am alt telefon si nu ma interesat sa il repar. pretul este 150 lei sau schimb cu o biela anticuplu de duster sau logan diesel. la nevoie pot oferi si o diferenta.
          Attached Files

          Comment


          • Curatare tapiterie, plafon, bord, scaune, mocheta si alte suprafete, plus aplicarea unui dressing special pentru ornamente.

            Atelierul este in zona 13 Septembrie iar userii Logan Club vor beneficia de o reducere semnificativa. Un Interior nou la pretul de 100 lei

            Contact: 0760 051 151. Cosmin

            Comment


            • gases o consola centrala ph1 pe la cineva ? vreau sa o modific putin cu fibra
              my ride - still under construction

              Comment


              • De care ariciule? De la ventilatie si butoane? Ca aveam eu una pe la subsol la rezerva de piese :-D, dar abia pe saptamana viitoare cand ma intorc din concediu!!!

                STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • aia e buna , te astept !
                  my ride - still under construction

                  Comment


                  • -Jante R 15 MIM et 35 7J 600 lei



                    -becuri dublu filament galbene 5 w /21w pt pozitie + semnal america style + soclu pt bec pret 50 lei setul (2 becuri + 2 socluri) detalii la nr de tel 0767396370 pt comanda de minim 2 seturi pt este de 40 lei / setul
                    Attached Files

                    Comment


                    • vand oglinda electrica ph2 dreapta fara capac. nu am poze, se vede live

                      pret: 70 lei negociabil. valabil doar pt bucuresti

                      nr tel: 0765 90 60 26

                      Comment


                      • Schimb volan PH1 imbracat in PIELE ADEVARATA folosit foarte putin cu un volan PH1 normal si o diferenta de 150 lei.

                        Volanul a fost imbracat in piele de catre Gabi ( Instructorul ) cu putin timp inainte ca eu sa imi montez volanul sport. L-am pastrat in conditii deosebite : la intuneric, imbracat in folie de plastic si tratat cu crema speciala.

                        In functie de starea volanului pe care-l primesc la schimb sunt dispus sa negociez suma initiala.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • O poza cu volanul se poate? Ms!
                          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                          Comment


                          • Nu am poza, esti din Bucuresti, ne putem intalni daca esti interesat.

                            Eu zic ca cel mai ok este sa vezi si simti despre ce e vorba. Dintr-o poza nu-ti poti da seama cat de bine se simte pielea de pe volan

                            Poate reusesc sa fac in seara asta
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Vand eleron de origine (modelul din poza), nemontat pe masina niciodata -100 lei. Accept schimburi cu accesorii pt PH1 (eleron luneta, flase pt roti, oglinzi electrice incalzite Prestige, arcuri sport; ofer diferenta unde este cazul).
                              0728162594
                              Attached Files
                              Avem benzina in sange, deci nu e problema mare,
                              Daca o luam pe ulei ne consideram motoare!

                              Comment


                              • Are cineva un airbag pasager spart de ph1? Dau o cola sau ceva similar

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google