B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar nu are nimeni un capac vechi prin subsol/garaj ?

    Comment


    • donez stergatoare Alca, care au stat maxim o luna pe masina. 55 cm pasager, 60 cm sofer.
      dati-mi pm fiindca o zi sunt in Militari si una in Colentina.

      Comment


      • vand

        Originally posted by Paulk View Post
        Vand set de capace originale Dacia de 15" fabricatie octombrie 2014, nefolosite si un set de stopuri Logan PH1 sh complete, cu becuri si folie neagra
        4 buc capace 120lei
        1 set stopuri 110lei

        preturi negociabile

        nu trimit in tara , livrare gratis in Bucuresti

        amanunte in privat


        Paul
        0744841973
        100 lei setul de capace noi

        100 lei setul de stopuri ph1 sh
        poze in postul 6159
        Last edited by Paulk; 4 November 2014, 20:09.

        Comment


        • Vand 4 anvelope de iarna 195 65 R15, 2 sunt Fulda si 2 sunt Traial. Doua dintre ele au cate un dop dar garantez ca nu rasufla. Anvelopele nu au galme, crapaturi, sunt tocite uniform dar, evident sunt vechi. Ultima data au fost rulate iarna trecuta pe masina mea. Pret:25 lei bucata si se dau oricum (la bucata, set, taiate cu flexul etc.) numai cu predare in Bucuresti. Daca sunt probleme cu ele gen rasufla, diverse probleme la montaj, echilibrat etc., dau banii inapoi fara sa comentez!
          Attached Files
          Last edited by Niki; 4 November 2014, 23:44.

          Comment


          • Salutare!
            Are cineva de vanzare capacul de la vasul de expansiune?
            Multumesc!
            Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

            Comment


            • Originally posted by Bgdn213NFS View Post
              Vand 4 anvelope de iarna 195 65 R15, 2 sunt Fulda si 2 sunt Traial. Doua dintre ele au cate un dop dar garantez ca nu rasufla. Anvelopele nu au galme, crapaturi, sunt tocite uniform dar, evident sunt vechi. Ultima data au fost rulate iarna trecuta pe masina mea. Pret:25 lei bucata si se dau oricum (la bucata, set, taiate cu flexul etc.) numai cu predare in Bucuresti. Daca sunt probleme cu ele gen rasufla, diverse probleme la montaj, echilibrat etc., dau banii inapoi fara sa comentez!
              Intreb pentru un prieten, ce dot au anvelopele si daca se poate un nr de telefon ca sa poata vorbi cu tine? Multumesc!

              Comment


              • Originally posted by jelly View Post
                Intreb pentru un prieten, ce dot au anvelopele si daca se poate un nr de telefon ca sa poata vorbi cu tine? Multumesc!
                Nu stiu exact dar estimez ca cele Traial au 4 ani vechime iar cele de la Fulda au 6 ani. Nu e usor accesibil locul unde sunt depozitate si de aceea nu-ti pot spune exact. 0724934666

                Comment


                • un capac de plastic pentru motor diesel e3-e4 are cineva?
                  http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                  Comment


                  • cumpar sticla proiector logan PH2(sticla de plastic :P)
                    Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                    Comment


                    • vand oglinda electrica ph2 dreapta fara capac. nu am poze, se vede live

                      pret: 60 lei negociabil. valabil doar pt bucuresti

                      nr tel: 0765 90 60 26

                      Comment


                      • se vinde 2buc anvelope vara dunlop sport sp1 dot4711 dimensiunea 185/60/15 pret 300ron

                        spatiu depozitare din locul casetofonului 30lei.

                        tel. 0765480410 sau pm.
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • arecareva vreo carcasa de filtru de aer?
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • donez spatiu depozitare logan care tine locul casetofonului si un breloc dacia logan

                            Comment


                            • brelocul il vreau eu. mi-l poti pune cu plata la destinatie prin posta.

                              Comment


                              • Schimb tubulatura inox + filtru sport cu carcasa de origine pentru filtru de aer + diferenta.

                                Vand bara modificata

                                650 lei.

                                1507025_789852107727393_8851002197456576015_n.jpg
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google