B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cataline, daca io vreau sa vand ceva nu am voie?cum tie iti face placere sa donezi oglinda dreapta, eu vreau sa vand acele sigle.

    Comment


    • Caut ochi de pisica stanga spate (cel din bara) pentru Ph2, daca nu il fac pe-asta. E chestie ca e o clema rupta.

      Tocmai am donat vechiul ulei, filtrul de ulei si filtrul de aer tomberonului de gunoi. Tomberonul de gunoi a apreciat gestul meu!!
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Originally posted by ynp_46 View Post
        cataline, daca io vreau sa vand ceva nu am voie?cum tie iti face placere sa donezi oglinda dreapta, eu vreau sa vand acele sigle.
        Sunt ale tale cumva?
        De bisnitari mi s-a acrit. Unde intorci capul, mai vezi cate unul de vrea sa faca de-o ciocolata pe spinarea altora.
        Ai thread la bursa.
        Acum ai rabdare sa ti se aprobe.

        Originally posted by kAndrrei View Post
        Cei care au ceva de vanzare doar pentru Colegii loganisti Bucuresteni sau au ceva de donat, pot posta aici.

        REGULAMENT:
        - Ofertele de vanzare la bazar vor avea neaprat preturi modice <sub pretul pietei>, in caz contrar anuntul intra la categoria bursa unde se vinde la pretul pietei.
        - Preturile sunt OBLIGATORIU negociabile, de aia e bazar, fara obligativitatea de a da un link catre un produs similar cu pret mai mic.
        - Este permis trocul /schimbul
        - Se va tine cont de regulamentul forumului, injuriile, limbajul mirc, atacul la persoana, offtopicul, se vor sanctiona.
        [/B][/COLOR][B][COLOR=Red]- Anunturile care sunt deja postate la bursa, nu poti fi postate la bazar.
        Last edited by Cezar; 3 June 2010, 17:10. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Cine e interesat de autocolant negru mat?mai am aprox 1mp.poate fi folosit la diferite chestii , ex:acoperit sigla fata,spate,etc.mok.
          Fara Semnatura.

          Comment


          • vreau eu, pun pe stalpii laterali mersi colegu'

            si oferta pentru bagheera cu plasticul de sub grila e deschisa. ma gaseste prin oras ziua :;d
            Last edited by razvanamza; 4 June 2010, 21:11. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • cui i-a ramas spray pentru inegrirea stopurilor..am si eu nevoie foarte putin , de 2 fasuri...
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • vreau eu, pun pe stalpii laterali mersi colegu'
                Dak se tine ceva azi la polivalenta iti aduc acolo, dak nu , ne mai auzim sapt asta.
                Fara Semnatura.

                Comment


                • donez si eu o consola schimbator a fost vopsita gri si s a luat vopseaua ph1 pt o bere 2 3 4 5 5 6 depinde

                  Comment


                  • Pei ori o donezi..ori o vinzi pe 2 3 4 5 5 6 beri
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • si una si alta

                      Comment


                      • De vanzare: - capota logan putin lovita se poate repara usor pret 100 ron
                        - bara fata de VAN (sau MCV) putin zgariata fara grila de jos si fara proiectoare pret 100 Ron
                        - 2 fete de usi (stanga, dreapta ) pt fata culoare negra cu gaura pt oglinzi manuale ( sunt de la un VAN ) stare f buna pret 50 ron

                        Scuzati calitatea pozelor dar sunt facute cu telefonul din dotare
                        Attached Files
                        sigpicBIKER INSIDE

                        Comment


                        • poze cu fetele de usi ms
                          ABS+ 1.6

                          Comment


                          • te scuzam de calitate,dar nu prea se observa starea capotei motor putin lovita,ca si a mea e putin lovita,dar deasupra dublajului si merge reparata doar daca o incarci cu chit,cea ce nu e indicat,fara sa te superi pune niste poze,mai de calitate daca e posibil si discutam,ca sunt interesat de o capota fata
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • o poza cu fetele de usi ?
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • in ce stare sunt jantele?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google