B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Search_me71: sincer nu am vazut asa ceva ... deci spray rullz

    Gmv: Am eu plasa, dar pentru boxe de 13cm, pentru ovale nu am!

    aleXpeed: Farurile alea nu merg la tine, decat daca schimbi si bara fata si pui de ph2 ...

    P.S: alex mersi pentru numele masinii din afara tarii .. o sa caut eu embleme si toate cele .. sau daca aveti rabdare se poate face bara originala ( embleme cu renault sunt engros in romania )
    sigpic

    Comment


    • @Fuguletz - ba da merg puse si pe ph1
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • se potrivesc ce zici u la modelul acela dar uita te pe forum avea cineva de vanzare da numai situ exact cine..sau in targ
        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
        Simply Stance

        Comment


        • Originally posted by preda_arycy View Post
          @aleXpeed ieri am vazut in targ la vitan un logan argintiu exact ca cel din poza cu faruri , bara cu emblema renault , trapa , bara de ph2 pe spate ....si trapa ; era de vanzare
          O stiu si eu, e de ceva vreme acolo, sunt curios si acum daca in acte e Dacie sau Renault. Deci trebuie sa cumpar toata masina pentru 2-3 modificari).


          Originally posted by fuguletz View Post

          aleXpeed: Farurile alea nu merg la tine, decat daca schimbi si bara fata si pui de ph2 ...

          P.S: alex mersi pentru numele masinii din afara tarii .. o sa caut eu embleme si toate cele .. sau daca aveti rabdare se poate face bara originala ( embleme cu renault sunt engros in romania )
          Nu vezi ma ca e Ph1 cu faruri mai misto? Ph2 nu are bara de MCV, buna dimineata.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • vand instalatie gaz .. 40 litri... 5 mil.
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • fane merge pe logan? are toate actele in regula? ce fel de rezervor are? Butelie sau se pune in locul rotii de rezerva?
              sigpic

              Comment


              • a fost pe o dacie 1310 ,este omologata, este rezervor mare , 40 litri , vine unde puneti voi subwooferul.
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • Salut.
                  Rezervor cilindric
                  Fane,este instalatie pentru carburatie,nu merge pe logan.Pe logan se pune secventiala.
                  Dar merge pe orice masina cu carburatie
                  Last edited by skandal; 10 July 2010, 22:38.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • Originally posted by FANE_CLK View Post
                    vand instalatie gaz .. 40 litri... 5 mil.
                    Ma interesez pentru un prieten Fane, sa vedem daca vrea sa-si ia sau nu. E de carburatie sa inteleg.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Originally posted by Eu4yas View Post
                      Donez baterie ... E din 2006, de 60A ... Eu spun ca mai merge un picut daca aveti grija de ea, adica, daca ascultati muzica o ora la un cas' normal si fara subwoofer sau cine stie ce nebunii de preferat ar fi sa-i mai dati o cheie ... Este rombat!
                      O mai ai? Ca a mea a decedat

                      Comment


                      • Nu, a luat-o Fane ... Imi pare rau!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Dany_DNY View Post
                          care are sa imi dea si mie imprumut un set de manere interioare? doar "clapacioacele" multumesc!
                          up ...nu are nimeni ? ...in 2-3 zile le returnez

                          PS: eu vreau sa le revopsesc pe ale mele, si de data asta vreau sa le tin mai mult la uscat !
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • Caut 2 cauciucuri pentru bara de taxi logan berlina (poza 1)contra cost, donatie sau dau la schimb 2 cauciucuri pentru gratar logan break (poza 2).
                            Pentru cine poate sa ma ajute lasati-mi numarul de telefon intr-un PM si va contactez eu !
                            Multumesc anticipat.
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • CUMPAR urgent V-ul cromat berlina....

                              Comment


                              • Toba Sport Logan

                                Salut baieti
                                Vand toba sport Logan. http://www.daciashop.ro/esapamente?product_id=140
                                Pret 250 Ron negociabil
                                0765 439 057
                                ym: Crisneg
                                Attached Files
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google