B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vip3rutzu View Post
    ne intalnim sambata la polivalenta sa mi-l dai? daca reusesc sa scot masina pana atunci..
    Ok! Este ca si al tau.

    Comment


    • vand carcase vechi si surse (unele noi)400w sau 450w. pret carcasa 15-25 lei (in f de model), pret sursa 10-30 de lei (in f de veche slaba/noua 400w). de asemenea diverse componente sh preturi modice (placi video agp, placi sunet) bracketuri usb....la cerere sisteme complete preturi de dump. preturile tin cont de faptul ca sunteti mebrii acestui club si ma cam incurcam de ele prin firma reducere pentru mai multe obiecte luate

      Comment


      • Fa'mi o oferta pt. un sistem complet la un pret bun, te rog! Multumesc.
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • manere usi ph2 de preferences - pret 85 lei
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • detaliza sistem bun. sa zicem un sistem p4complet pe la 150-200 de lei in fct de memorie, hdd. repet ca pretul este de dumping si componenetele sunt folosite. carcasele prezinta zgarieturi/uzura (unele deloc). dar pentru primul client promit sa caut niste componente mai de soi. este in principiu un p4 la 2.4 sau 2.6 , 512 ram cd-rw, sursa 400, floppy, hdd 80 sa zicem la un 150 de lei. carcasa simpla alba. hdd cred ca este ata. poti, bineinteles sa oferi produse/servicii in schimbul acestui sistem sau a componentelor ce le doresti.

            dany dny ai si o poza?
            Last edited by razvanamza; 7 October 2010, 19:55. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Aha, e ok. Monitoare ai? Dar CD-rom/writer?
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • erau si ceva monitoare, dar nu pot da garantie la ele. sunt uzate fizic si moral. lcd 17" parca. dar trebuie sa ma consult cu firma pt asta. dar monitoare de 15' sau 17' CRT gasesti la preturi de nimic peste tot . in mod normal un 15" functional face cam 40-50 de lei , si sunt prea voluminoase ca sa facem stoc. poti face o cerere aici poate are cineva unul uitat prin debara. cd-rw sau chiar si dvd-rw erau vreo doua. daca ma lasi sa sap nitel maine iti dau un raspuns exact. plus ca trebuie sa le probez ca nu mai stiu care e bun si care nu. dar cd-roame cu duiumu'

                LE: sistemul ma apuc sa-l montez?
                Last edited by razvanamza; 7 October 2010, 20:08. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • @razvanamza, iau pe loc monitor daca ai disponibil (as prefera LCD, dar la nevoie mare nu fac mofturi mari, merge si CRT ).

                  LE: Dvd-rw ce ai si cat ? Mi'ar trebui si asa ceva.
                  Multumesc!
                  I don't ride low, I fly high...

                  Comment


                  • Originally posted by razvanamza View Post

                    LE: sistemul ma apuc sa-l montez?
                    Astept sa'mi zici daca faci rost si de vreun LCD, CRT am si eu dar nu vreau sa'l mai folosesc.
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • am eu de vanzare un crt bun pe 17,100lei urgent

                      Comment


                      • Salut!

                        Aveti cumva idee unde as putea gasi in Bucuresti un absorbant acustic capota cum au dCI-urile? "Blana" i se mai zice... Stiti daca au baietii din vitan? poate si un pret informativ?

                        Comment


                        • 1. Monitor CRT NEO MPR II 15" - an 2004, nefolosit de vreo 3 ani.
                          Pret: 45 RON

                          2. Monitor LCD/TFT Hanns-G 17" - dec.2007, nefolosit de 8 luni, stare perfecta de functionare, ca nou.
                          Pret: 290 RON

                          3. Sistem complet Gemina V (Procesor Intel Celeron 420 @1.60GHz, Memorie 512MB RAM, HDD 80GB, Sursa 380W, Placa video integrata, DVD-RW/R, OS original Windows XP Home Edition SP3 cu serial key inscriptionat pe carcasa, Tastatura + Mouse optic, CD drivere) - dec.2007, nefolosit de 8 luni, stare de functionare foarte buna.
                          Pret: 560 RON

                          PS: Daca luati monitorul LCD impreuna cu Sistemul Gemina aveti reducere 100 RON din pret.

                          4. Capace Sinaia + antifurturi capace cu amprenta unica (sunt cele care au fost pe masina mea).
                          Pret: 55 RON

                          Voi reveni cu poze.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • sistemul la 560 lei, are un pret de super, mega, extra mare!

                            uite ce am eu:

                            placa de baza Biostar Socket 754, K8T80-A7
                            Biostar USA
                            - CPU AMD Sempron 3000+
                            - Placa video ATI Radeon 9250 128 MB
                            - 512Mb RAM DDR1 PC3200
                            - 256Mb RAM DDR1 PC2700
                            - HDD Maxtor 6Y120P0 (120 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
                            - HDD SAMSUNG SP0802N (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
                            - Optical Drive _NEC DVD_RW ND-3550A (DVD+R9:8x, DVD-R9:6x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW)
                            - Network Adapter Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC
                            - Sursa 430W
                            Bonus: Carcasa neagra Ultra Pro:-), tastatura, mouse

                            Procesor: Intel Celeron 2.8 ghz
                            Memorie: 1gb ddr2
                            Placa video integrata
                            Sistem de operare Windows xp sp3
                            Onitate optica DVDRW
                            Pret 350ron
                            Contact 0767293400

                            Comment


                            • Preturile nu sunt batute in cuie, se negociaza daca crezi ca e prea mult, ca de aia e bazar.
                              Am mentionat ca are OS original cu serial key pe carcasa? cred ca da. ...numai asta face vreo 400 RON, asa ca pretul e destul de decent.
                              Cine e interesat, mai negociem in limita bunului simt.
                              sigpic

                              Comment


                              • nu mai face, pentru ca e home edition, nu professional, care fara suparare e mai slab. de banii aia ai win7 pro oem in zilele noastre, deci nu-i nici o afacere eu acel sistem l-as da cu 300 hai 450 ca are windows-ul....

                                putem si noi sa oferim carcase cu xp professional lipit daca doriti negociem la un sistem complet.
                                Last edited by razvanamza; 8 October 2010, 09:38. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google