B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Donez carterele originale de laureate. Am pus incalzire in scaune si nu mai am nevoie de ele. Preferabil cu predare in Bucuresti(sunt cam comod).
    Zambeste! Maine poate fi mai rau...

    Comment


    • le vreau eu, ca ale mele sunt zgariate

      Comment


      • oglinzi electrice berlina, nezgariate, de origine ; se vand si la bucata, 60 ron

        Comment


        • Originally posted by razvanamza View Post
          le vreau eu, ca ale mele sunt zgariate
          Cauta-ma sambata. tel. meu este 0728851028.
          Zambeste! Maine poate fi mai rau...

          Comment


          • Vand radiator AC Logan diesel 2007, usor lovit la un colt, 150 ron, intercooler 200 ron sau impreuna 300 ron.
            Cumpar 2 sau 4 jante logan sau sa se potriveasca pe logan tabla/otel sau aliaj.
            :popa:

            Comment


            • am eu 4 jante de logan, cu 4 kormorane pe ele, 20-25k, plus capacele, la 500 ron

              Comment


              • Numai jantele fara cauciucuri ma intereseaza, asa am mai gasit janta cu cauciuc la 100 ron dar cauciucuri am.

                Vand capota logan usor avariata (buza fata) pe o lungime de 20-30cm. ... indreptata ulterior si chituita nevopsita vopseaua originala este argitiu (gri platine) 150 ron discutabil
                Last edited by bagheera; 21 October 2010, 18:25.
                :popa:

                Comment


                • o poza cu capota si un pret pentru ea?

                  Comment


                  • Poza nu stiu daca pot sa fac dar incerc ... nu am cum s-o bag in pc.
                    :popa:

                    Comment


                    • cumpar 2 sticle de oglinzi cu degivrare pentru berlina, sorin vrei sa le dai? dar doar sticlele? daca nu cine are astept pm!
                      sigpic

                      Comment


                      • Cine nu mai are nevoie de numere expirate sa ma anunte, vreau minim unul.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • Originally posted by sorin_pss View Post
                          am eu 4 jante de logan, cu 4 kormorane pe ele, 20-25k, plus capacele, la 500 ron
                          plus capacelele ? de care jante sunt ?
                          :popa:

                          Comment


                          • cer spre donatie (sau cumparare) capace mini"BOL" care se gasesc pe Sandero chel si Logan chel. versiunile E0 sau "Logan"

                            Comment


                            • Vand surubelnite cap cruce si drepte, 17.5 cm si 22.5 cm

                              cele de 17.5 cm sunt la pretul de 1 leu / buc; iar cele de 22.5 cm la pretul de 2 lei / buc
                              Attached Files
                              e-mail: office@stickere.info

                              Comment


                              • Originally posted by nicu_rcn View Post
                                cumpar 2 sticle de oglinzi cu degivrare pentru berlina, sorin vrei sa le dai? dar doar sticlele? daca nu cine are astept pm!
                                nicule, nu pot da doar sticlele.Ambele oglinzi sunt 100 ron

                                Originally posted by bagheera View Post
                                plus capacelele ? de care jante sunt ?
                                jantele de tabla, anvelope stock si capace ph1, asa cum a venit masina echipata in 2006.
                                Astept pretul capotei pe pm si ceva poze

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google