B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cataFOF, incerc sa ajung in seara asta la KISS. vii si tu oricum, nu?

    fuguletz@, fa-mi o oferta buna de all-season sau iarna pentru clio symbol (175/65r14)
    Last edited by razvanamza; 28 October 2010, 09:20. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • de vanzare set faruri + proiectoare......pret negociabil

      Comment


      • ia zi pretul final pentru proectoare si faruri, trimite.mi pm
        sigpic

        Comment


        • cata nu mai ajung. am stat pana tarziu la serviciu. dar ne vedem la Poli sambata.

          @PNF, sa nu uiti sambata de carterele alea. mai am si eu niste grile de bara ph1 berlina gratis. plus diverse plastice...

          Comment


          • vand pasla pentru antifonat, se poate pune pe plafon, podea, usi, etc.
            accept si schimburi cu alte produse! astept pm de la cei interesati!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by razvanamza View Post
              cata nu mai ajung. am stat pana tarziu la serviciu. dar ne vedem la Poli sambata.

              @PNF, sa nu uiti sambata de carterele alea. mai am si eu niste grile de bara ph1 berlina gratis. plus diverse plastice...
              ce cartele nea?
              Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

              Comment


              • cartere ma nu cartele

                Comment


                • Originally posted by nicu_rcn View Post
                  vand pasla pentru antifonat, se poate pune pe plafon, podea, usi, etc.
                  accept si schimburi cu alte produse! astept pm de la cei interesati!
                  Spune te rog si un pret si eventual o poza sa vedem si noi grosimea... Multumesc!
                  Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                  Comment


                  • Vand 4 pneuri Montana!

                    Dimensiuni: 185 / 65 / R15.

                    Au fost rulate in jur de 30000km.

                    Pret: 150ron setul

                    Comment


                    • Iata cateva poze
                      Attached Files

                      Comment


                      • Vand 2 oglinzi originale pentru Logan Ph1 manuale. Sunt in stare buna au fost pe masina mea

                        Pret: 150lei
                        Y!M: alexut.style

                        Comment


                        • vand 2 oglinzi electrice si incalzite berlina,in stare buna,nezgariate sau ciobite. Au fost pe masina mea. Pret 100 ron fix.

                          Comment


                          • pentru fumatorii colectionari:
                            vand bricheta zippo originala, made in usa, + suport bricheta + benzina speciala
                            astept pm
                            sigpic

                            Comment


                            • cumpar set jante tabla plus cauciuce de iarna, nu neaparat noi, sa mearga pe clio symbol 2003 . astept oferte!

                              FOF: cand am ajuns la Poli nu mai erai , si nici PNF nu l-am vazut (poate nu ne cunoastem din vedere???)........

                              donez diverse plastice bara ph1.
                              vand ulei servo 10 lei 1 bidon.

                              vand pc-uri vechi sau componente preturi de criza!

                              cumpar oglinda (set oglinzi) Duster, doar sticlele!

                              cumpar capacele prezone Sandero E0 (capace roti mini "BOL")

                              consultanta gratuita achizitii PC.
                              reparatii PC la domiciliul clientului, devirusari (chiar si dintre cele mai nasoale, FARA formatare)
                              Last edited by razvanamza; 31 October 2010, 00:02.

                              Comment


                              • @razvanamza, ma intereseaza un monitor si un DVD-writer; niste preturi te rog.
                                I don't ride low, I fly high...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google