B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, stiu, ramasese sa ma sune dar, chestia este ca de joi tot incerc sa dau de el si nu raspunde la telefon.
    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

    Comment


    • si eu caut un difuzor de aer si o lampa pt numar spate !
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • care are vreun geam de oglinda mica ??

        Comment


        • orice magazin piese auto logan, 20-25 de lei incalzita.

          monitoarele toate au plecat astazi la colegul YNP, in afara de unul, pentru MCD. sa speram ca, copilasii se vor bucura de ele. mai am unul in firma, descoperit azi intr-un ungher, o cola daca vi-l aduc la intalnire sau gratis cine vine sa-l ia de la sediu! vor mai iesi la vanzare pret modic (gen o cola-doua) unitati sau piese din calculatoarele defecte ce mai zac prin firma, cu conditia sa mearga la copii nevoiasi, nu pentru upgrade la cineva acasa. un cd-rw gratis pentru colegul Fane CLK cum am promis mai demult! fac upgrade la cerere pentru calculatoarele voastre, preturi de criza! devirusari, reparatii usoare prin metoda barter (troc, schimb pe schimb) cu servicii sau produse ce le aveti voi pe bazar.
          era sa uit, multumesc colegului YNP pentru difuzoarele primite in schimbul stoapelor tuning. se aud super, peste asteptari!
          scot la schimburi/vanzare difuzoarele mele Sony XploD pe 13 cm de pe masina mea. se prezinta impecabil, ca noi! ideale pentru cineva cu HU Sony care vrea un sunet putin mai clar decat cartoanele stock. se vand si suportii originali de spate de la boxe!
          Last edited by razvanamza; 18 July 2011, 22:35. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • vreau sa readuc la cunostinta acest regulament pentru ca de ceva timp sa ignorat.
            Sper sa se tine cont de el .


            REGULAMENT:
            1. Ofertele de vanzare la bazar vor avea neaparat preturi modice <sub pretul pietei>, in caz contrar anuntul intra la categoria bursa unde se vinde la pretul pietei.
            2. Preturile sunt OBLIGATORIU negociabile, de aia e bazar, fara obligativitatea de a da un link catre un produs similar cu pret mai mic.
            3. Este permis trocul /schimbul
            4. Se va tine cont de regulamentul forumului, injuriile, limbajul mirc, atacul la persoana, offtopicul, se vor sanctiona.
            5. Anunturile care sunt deja postate la bursa, nu pot fi postate la bazar.
            6. Obligatoriu Poza/e cu produsul , in cazul vanzarii.


            Incercati sa conversati mai mult pe PM , cand aveti ceva de lamurit.
            Last edited by CataFOF; 20 July 2011, 14:57.

            Comment


            • ciudat ca tu il treci, Catalin, dat fiind ca ai deja doua postari referitoare la grila sport pe aceeasi pagina....

              Comment


              • Caut sa cumpar 2 capace Logan (originale) model Bucuresti in stare buna nezgariate . Mersi !
                sigpic

                Comment


                • off topic - razvanamza,CataFOF,nu a pus poze,pt ca majoritate cunosc masina si stiu fiecare ce dotari are...P.S. eu sincer ti-as pune sare,precum pui tu paie pe foc,cca 1 saptamina,tu mereu ai de comentat,ca si pe alt thread,pe care prin stilul tau de suferind de sefie l-ai stricat...sau prin stilul tau,pe unii i-ai facut sa plece
                  nu-i dau PM ca nu am cui si de ce
                  stima tuturor si spor la vanzari,trocuri,dar sub pretul pietei ! ! !
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • am un set de inele aeratoare gri pentru logan, cine le vrea astept o cola mare si rece , am traseu azi din otopeni pana in berceni , 0729024311 e nr meu
                    Attached Files

                    Comment


                    • Vand faruri angel eyes,leduri schimbate unele Zexstar, inlocuit papuci si fire. Nu au urechi rupte sau alte defecte,stare buna! Se ofera si un set de becuri Philips Blue vision h1 pentru una din faze,folosite f putin. (faruri by Dragman) + instalatie de xenon 6000k cu becuri H4.

                      farurile sunt exact cum le-am luat de la Dragman si instalatia este de pe masina, renunt la ele pentru ca masina va intra la vanzare.

                      pret 350RON
                      Attached Files
                      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                      Comment


                      • Originally posted by Dany_DNY View Post
                        si eu caut un difuzor de aer si o lampa pt numar spate !

                        @Dany_DNY : daca doresti am eu o lampa dar nu are gemulet .

                        vand oglinzi electrice de ph1: 100 ron
                        From Miami 2 Ibiza
                        Voucher
                        http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                        Comment


                        • difuzoarele sony sunt rezervate pana maine seara.

                          Comment


                          • @skyboy - tocmai aia caut si eu ... am 2 lampi acasa dar nici una nu are geamul acela !
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • @ Dany DNY - atunci cumpara o lampa noua (eu am luat de la magazinele dacia de pe pantelimon) 10-15 parca nu mai tin minte exact .
                              From Miami 2 Ibiza
                              Voucher
                              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                              Comment


                              • Grila sport sa dat.
                                Baietii , v`am rugat sa vorbiti pe PM aceste conversatii , ce ziceti , se poate ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google