B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand 2 anvelope Kormoran K801 aproape noi rulate c.c.a 5000 km pret 250 lei
    https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

    Comment


    • doresc sa mi se redeschida si mie topicul http://www.loganclub.ro/forum/schimb...1.html?t=49791

      pana atunci anunt aici, Schimb faruri cu lupa bi-xenon 6000k si angel-eye alb,fundal negru cu faruri originale si 300 lei diferenta, stopuri "tuning" fumurii cu stopuri originale si 100 lei diferenta,toba carub cu silencer cu una originala si 50 lei diferenta si suspensie (arcuri h&r 1 spira taiata fata 2 spate,amortizoare scurtate si intarite) cu una originala plus 200 lei diferenta.preturile umpic negociabile,deoarece la suspensie,toba trebuie sa va asigurati montajul.Se pot vedea/proba pe masina mea. Multumesc. 0731733659
      Last edited by B-74-VAN; 13 July 2013, 15:13. Reason: uitare detaliu
      http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

      Comment


      • Salut

        farurile la ce pret le vinzi, sau le dai doar la schimb?
        Originally posted by B-74-VAN View Post
        doresc sa mi se redeschida si mie topicul http://www.loganclub.ro/forum/schimb...1.html?t=49791

        pana atunci anunt aici, Schimb faruri cu lupa bi-xenon 6000k si angel-eye alb,fundal negru cu faruri originale si 300 lei diferenta, stopuri "tuning" fumurii cu stopuri originale si 100 lei diferenta,toba carub cu silencer cu una originala si 50 lei diferenta si suspensie (arcuri h&r 1 spira taiata fata 2 spate,amortizoare scurtate si intarite) cu una originala plus 200 lei diferenta.preturile umpic negociabile,deoarece la suspensie,toba trebuie sa va asigurati montajul.Se pot vedea/proba pe masina mea. Multumesc. 0731733659
        sigpic

        Comment


        • Doar schimb nu am alte faruri sa pun in locul astora
          http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

          Comment


          • Schimb consola centrala Logan PH2 (nu este noua, drept urmare are zgarieturi minore) cu placa din bord fara modificari - Daca nu o dau la schimb pretul este de 35 lei!
            Attached Files
            sigpic
            Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

            Comment


            • Am o colivie de care ma impiedic prin casa...ma scapa cineva de ea?

              95 ron!
              Attached Files

              Comment


              • Am un prieten care vinde un tichet Rabla 2013, vrea pe el 2500 de lei.
                Daca e cineva interesat, dati-mi un PM si va fac legatura cu el.
                sigpic
                ^Logan turbat (WIP)^

                Comment


                • Vand subwoofer Caliber + amplificator.

                  Subwoofer: Caliber CWC10 150w - 10" , cutie inchisa
                  Amplificator : Caliber CA502N.

                  Am doua subwoofere identice, o singura statie de amplificare.
                  Le vand la pachet ( 200lei ) sau separat ( 120 lei subwooferu) ( 100 amplificatorul )

                  !!! Capacul amplificatorului este facut de mine din plexiglass,cel original era crapat. A fost folosit in limita bunului simt.
                  Attached Files
                  My Ride ! B - 29 - TmT

                  Comment


                  • dau instalatie bixenon cu lupe h4 (nou) 250 lei

                    Comment


                    • poze

                      ai poze ceva?
                      Originally posted by Gabbi View Post
                      dau instalatie bixenon cu lupe h4 (nou) 250 lei
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Gabbi View Post
                        dau instalatie bixenon cu lupe h4 (nou) 250 lei
                        Ti-am dat PM ! ;)
                        My Ride ! B - 29 - TmT

                        Comment


                        • Salutare,
                          Cine are un suport - soclu antena logan ca s-a rupt si nu gasesc prin magazinele de profil.

                          Stima

                          Comment


                          • vorbeste cu alexgrasu, de la el din magazin am luat la un pret destul de bun!
                            sigpic

                            Comment


                            • Folosite 2 luni ... pretul corect: 1700 ron, dar le da cu 1000 ron ...
                              Subwooferul are 2x600 w RMS, statia are 4x450 RMS ...
                              Detalii: Robert - 0728723398
                              Attached Files

                              Comment


                              • te bagi la un schimb cu subwooferul meu si statia?
                                Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google