B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Foose View Post
    Vand jante Borbet model T 4X100. R16 in configuratia 7.5 J et35 - 9J et30, recent reconditionate, valve ascunse, inele centrare gama logan si incaltate cu p zero nero 195/45 fata si Kumho 205/45 spate. (indreptate, sablate, vopsite in camp electrostatic si polisate buzele). Sau schimb cu 17-18...

    Pretul: 1650 ron.
    Sus cu ele...

    Comment


    • Scadem la 1600

      Comment


      • Salut. Vreau sa cumpar o sonda de marsarier de logan 1.4 mpi 2005 . Gasesc la cineva noua/nefolosita?
        Am cumparat una la 18lei si tot mi se aprinde cand vrea ea. Este ASAM.
        As vrea una de origine, dar gasesc mai ieftin de 50 de lei?
        Doar Bucuresti.

        Comment


        • Vand set faruri cu lupe bixenon. Farurile sunt pentru logan ph2. Au fost montate pe masina personala (2011, luate de la mdaniel si modificate in 2014-2015).
          Motivul vanzarii = imi sta mai bine cu talonul in buzunar
          Farurile au lupe d2s 2.8" , becuri 5000k , instalatia de xenon este de 35w.
          Farurile nu au prinderile rupte , cel stanga are o crapatura/spartura si ele nu sunt impecabile (au fost desfacute de 2-3 ori , odata s-a ars un angel care era ccfl , a 2-a oara din cauza unui adeziv special de faruri care la caldura se dezlipeste/vara.... Prezinta ceva zgarieturi pe exterior si la interior petele se pot rezolva cu un polish .
          Acum au angel smd / cel stanga are un contact imperfect , are 2 smd-uri care merg cand si cand ...
          Ma gandeam la un pret de 550ron , sunt deschis si la schimburi , chiar si cu diferenta din partea mea .
          Valabil doar in zona Bucuresti/Ilfov . 0741973930

          Pot oferi mai multe poze la cerere...
          Attached Files

          Comment


          • Eu am rezolvat in legatura cu mesajul scris anterior!

            Comment


            • Îmi trebuiesc bani de sarbatori, nu vrea nimeni cablu de ambreiaj pentru 1.4, la juma' de pret? E nou, de origine (controlata)

              Comment


              • Salut! Am nevoie de o roata de rezerva ingusta R16 4x100 pentru Sandero Stepway.

                Comment


                • Vand 4 jante de tabla 200 lei
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • Originally posted by Fanez View Post
                    Îmi trebuiesc bani de sarbatori, nu vrea nimeni cablu de ambreiaj pentru 1.4, la juma' de pret? E nou, de origine (controlata)
                    Cat ceri pe el?

                    Comment


                    • @jelly
                      E 45-47 de lei. Am zis juma' de pret. Adica 22,5 lei.
                      Bine, îl las la 21.

                      Comment


                      • Cu leu' ăla Îți iei și tu o pâine, este?
                        La 20, nu l-ai lasa....

                        Comment


                        • 1 leu = o cafea. Nu beau si eu o cafea?
                          Daca-mi iau cafea din aia 20, raman cu 19, nu e feng-shui.

                          Comment


                          • Cafeaua aia la 1 leu e orice, numai cafea nu.
                            Ia și tu de la Starbucks...da' pe aia dai toți aia 21 lei.

                            Comment


                            • Cafeaua aia la 1 leu e orice, numai cafea nu
                              Ca si cum ai zice: "Loganul ala la 6400 de euro e orice, numai masina nu."

                              Comment


                              • Pe zama aia ar trebui sa scrie: "poate contine urme de cafea".

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google