B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajutooorr....ma poate ajuta si pe mine cu preturi eventual livrare kit distributie..pompa apa..?multumesc anticipat...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Are cineva de donat/vanzare o oglinda interioara de Logan PH1?
      MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

      Comment


      • am eu una de donat,cum facem?

        Comment


        • vand capac oglinda Logan ph2 original culoare rosu toreador (visiniu) vopsit de fabrica, in perfecta stare (practic nou-nout, se poate vedea "live",
          daca nu e asa nu il luati si dau eu o bere pentru deranj ) pret 35 de lei
          Attached Files

          Comment


          • Salut
            Are cineva 2 din astea din poza?
            Cupela ricoseu parca asa ii spune...e de la flanse amortizor fata.
            Multumesc.
            Attached Files

            Comment


            • Donez tarc pentru bebe.
              Attached Files
              Last edited by 77sky; 21 March 2018, 22:58.

              Comment


              • Fanez salut care e pretul.

                Comment


                • Am zis ca e donatie. Daca vii sa-l iei e gratis, daca vin sa ti-l aduc te costa benzina consumata la pret de 5.14 lei/ litru.

                  Comment


                  • La un drum de ardeal ai putea sa socotesti si tu benzina la pret de co100+, e vreo 6.20lei si ceva litrul.
                    Last edited by Kojak; 18 February 2018, 20:54.

                    Comment


                    • Originally posted by b997ndl View Post
                      vand capac oglinda logan ph2 original culoare rosu toreador (visiniu) vopsit de fabrica, in perfecta stare (practic nou-nout, se poate vedea "live",
                      daca nu e asa nu il luati si dau eu o bere pentru deranj ) pret 35 de lei
                      up !!!......

                      Comment


                      • Salut, gasec si eu la cineva geam oglinda dreapta electrica ? Logan LSDAB 2004

                        Comment


                        • Vand convenabil fotoliu rulant cu optiunea de "olita". Nefolosit. 450 de lei nediscutabil cu preluare de la domiciliu.

                          Donez tarc bebe, gratis in Bucuresti cu preluare de la loc de intalnire. (Vezi poze mai sus).
                          Attached Files
                          Last edited by 77sky; 21 March 2018, 22:56. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Imi puteti spune? Cand masina sta la relanti are o vibratie motorul ce poate avea este logan 2015 Motor 1.2 parca ar da in nas asa Astept un raspuns Multumesc frumos putem vb pe email : danadrian231@yahoo.com

                            Comment


                            • Inca mai donez tarc pt bebe (in Bucuresti ca e prea scump transportul pt alte localitati) si vand fotoliu rulant nefolosit, de mai sus, (are soacra-mea pensie mica si nevoie de bani).

                              Comment


                              • Originally posted by B997NDL View Post
                                vand capac oglinda Logan ph2 original culoare rosu toreador (visiniu) vopsit de fabrica, in perfecta stare (practic nou-nout, se poate vedea "live",
                                daca nu e asa nu il luati si dau eu o bere pentru deranj ) pret 35 de lei
                                Up ! Up !...........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google