Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scuteristul ala a intrat cu un scuter in tine sau a folosit un excavator Caterpillar? Doamne Dumnezeule....urat! :|

    Comment


    • Scuterul era(e rupta furca si mai multe) un Yamaha YH-50 care cantareste MULT, l-am ridicat 4 persoane si tot ne mai trebuia ajutor!

      P.S: Uratenia din poza
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • pesemne ca era model mare, cel care se ghidoneaza cu A! scuteristul a patit ceva?

        Comment


        • Ba el nu avea nimic, s-a ridicat imediat de jos, n-a avut absolut nimic... chiar m-am mirat!
          sigpic

          Comment


          • pf.. cam urat.. topic`ul asta.. .. dar asta este viata.. cateodata.. din graba..neatentie...sau chiar fara voia noastra se intampla

            Comment


            • Faina afacere. Ca si mine in toamna

              Ai noroc ca nu trebuie sa schimbi pragul. Cum s-a intamplat?
              Cumpar volan de Duster

              Comment


              • Un mos era cu un o dacie papuc pe trotuar...a venit un drogat sa il bata sau ceva de genu, sa speriat si a plecat tare, nu sa mai asigura, am tras stanga de volan dar degeaba...M-am inteles cu omu mi-a lasat actele masinii, trebuie sa iau banii de la el.Mai nasol e ca nu are permis) Nu am vrut sa ii fac rau omului, vreau doar sa imi faca masina abia ii facusem badboy

                Comment


                • nasol rau de tot sorine ... dar lasa ca o faci tu frumoasa !
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • deci Sorine nu`mi vine sa cred.....joi masina era intacta si acum ce vad......doamne cat ghinion. sincer in locul tau la politie ajungeam k e destul de mototolita masina. eu mi`am luat teapa odata cu recuperatul banilor de la celalat si am zis ca de acum incolo cel mai sigur e sa merg la politie. nici eu nu am vrut sa`i fac rau omului el neavand rca valabil.
                    sper sa fi un caz fericit si sa iti recuperezi toata paguba si masina sa iasa frumoasa. mult succes
                    sigpic

                    Comment


                    • Nu-i mare lucru, bine ca n-a fost mai grav, se schimba doar usile, stalpul cred ca n-are nimic, pragul si aripa fata n-au nimic, iar aripa spate se poate repara, trasa nitel si finisata. Ghinion..
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Din pacate, apar si eu in acest thread...
                        Dupa o perioada de aproximativ o luna, in care nu ne-am vazut, va trebui sa va arat masina in poze...
                        S-a intamplat aseara in timp ce ma indreptam catre casa, pe soseaua Alexandriei, la baza podului care traverseaza sos de centura, catre Bragadiru. O inconstienta, nu s-a asigurat si a incercat sa traverseze toate benzile si sa se incadreze catre Bucuresti, ea venind dinspre sos de centura. Rezultatul...il vedeti si voi...
                        bara sparta, radiatoarele sparte(apa, aer si intercooler), capota stramba, un far spart si cine stie ce o mai fi pe acolo...
                        Attached Files
                        Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                        Comment


                        • Salut.
                          I-mi pare rau de incident.
                          se pare[asta din poze] ca si bara pe dr e putin deformata.Si cred ca si bara parasoc e deformata.........nasol
                          Numai bine.
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • pacat de faruri ... bine ca nu ai patiti tu nimic ,restul sunt fiare

                            Comment


                            • nasol rau de tot ... bine ca nu ti-a afectat lupele !
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google