Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganelu parcat si tiru incerca sa parcheze langa sau ceva de genul asta.
    Din fericire "Hulk" are RCA la Alianz, asa ca saptamana viitoare GiX intra in reparatii.
    Super Oferte Accesorii Logan

    Comment


    • Originally posted by felix. m View Post
      Sa speram ca nu Carpatica



      Bine zis!

      Am auzit recent foarte multe cazuri de neplata din partea celor de la carpatica! Sunt neseriosi iar procesul de constatare/reparatie este foarte anevoios.

      Totusi daca e pe rca recomand sa mearga la cei de la union motors, ca sunt autorizati dacia, si te indruma ei cu toate formalitatile. Nici macar nu se pune problema unei reparatii nesatisfacatoare, sunt foarte profesionisti. Iar cat ai masina in service la ei iti ofera reducere pentru inchirierea unui auto, nu te lasa pe jos!
      Last edited by your_2cley; 19 September 2011, 18:24.

      Comment


      • Originally posted by ToranagaSama View Post
        Loganelu parcat si tiru incerca sa parcheze langa sau ceva de genul asta.
        Din fericire "Hulk" are RCA la Alianz, asa ca saptamana viitoare GiX intra in reparatii.
        Asta usureaza cu mult problema.

        Cu toate astea eu ma intreb cand o sa ajungem sa avem RCA ca in tarile civilizate, unde firma la care ai rca se ocupa de reparatia masinii tale. Sa nu mai trebuiasca sa mai dai peste altii cu rca-uri de 5 lei.
        La carpatica avizul de reparatii aprobat pentru usa, oglinda si aripa botita a fost de 1400 de lei (total cu tot cu manopera).
        Cum sa iti repari masina? ca ei te obliga sa o faci cu dalta si ciocanu!

        Comment


        • Desi nu vroiam sa apar si eu pe "prima pagina" , s-a intamplat ca si eu sa fac un accident, dupa 12 ani, si asta in Grecia cand eram in vacanta. Nu cunosteam drumul, era noapte, drum neiluminat, nemarcat si inselator si m-a furat masina intr-o curba. Toti nu am avut nimic ca nu am avut foarte mare viteza. Am lovit un parapete asemanator celor care separa sensurile pe autostrada. Desi am incercat s-o redresez nu am mai avut cum si asta este.
          Attached Files
          Last edited by Mario Popa; 20 September 2011, 18:37.
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • Mda,si eu am gasit masina ieri bubuita in bot,dauna :
            -bara fata
            -armatura

            poze in curand:|

            nici eu nu vroiam sa apar aici
            Last edited by matheo66c; 20 September 2011, 18:37.
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • e sapatamana blestemata sper sa le aveti cat mai repede la starea de dinainte.

              Comment


              • ce oameni frate lovesc si fug, ii majora cu 20 de lei rca-ul mare chestie.

                Comment


                • nasol, imi pare sincer rau ca se intampla asa ceva...

                  Comment


                  • imi pare rau pt amandoi...sper sa le faceti cat mai repede!
                    http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

                    Comment


                    • nasoale momente, a scapat lupa de pe partea aia?

                      Comment


                      • Imi pare rau pentru amandoi...urate momente...
                        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                        Comment


                        • Mario, Mateo imi pare sincer rau pentru patanii. Mario bine ca voi nu ati patit nimic si ati ajuns intregi pe acasa. Tablaria se repara asa ca nu mare baiu.
                          Super Oferte Accesorii Logan

                          Comment


                          • imi pare rau pentru amandoi ...

                            Mario bine ca a fost doar atat si nu a fost mai rau ! sper sa le rezolvati repede si fara probleme ... bafta !
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • bai nene, nu e posibil asa ceva!

                              Mario imi pare sincer rau pentru masina.

                              Matheo pe tine chiar ca nu te cred, o asa bijuterie de masina sa fie dauna? Deci chiar nu te pot crede!!

                              Sper sa le readuceti la starea initiala cat mai repede cu putinta!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • tebuie sa mai postez inca odata pe acest thread , intrebare intrebatoare cine naiba le da permis la oameni astia ca dupa 5 luni de zile sa nu stai nici cu lamaia in geam ca apoi sa ajungi pe strada , sa schimbi banda pe linie continua chiar inainte de trecerea de pietoni,si sa nu te uiti daca cumva se gandeste vreunu sa treaca, rezultatul = pupatura intre mine si INCULPATA

                                eu far dreapta iar ea bara si semnalul de ceata, cert este ca a rezistat fibra de pe bara la impact

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google