Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by hmv86 View Post
    nasoale momente, a scapat lupa de pe partea aia?
    A scapat lupa, acum voi avea faruri noi.
    Cred ca anul asta a fost unul blestemat pentru noi. Multi am fost cei care am tinut acest thread "in viata", ca sa zic asa. Sper sa vedem cat mai putine masini pe aici.
    Matheo: nu mi-a venit sa cred can am vazut ca ai postat la 1 minut dupa mine, imi pare sincer rau pentru patania ta iar celui care a fugit ii uram traditionalul: M***, M***, M***
    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

    Comment


    • mario, mateo imi pare rau pentru ce s-a intamplat. nu imi vine sa cred ca 2 masini exceptionale au fost lovite.

      Comment


      • ....nasol matheo

        chiar aiurea sa o gasesti busita....imi pare rau

        Comment


        • Urat! Mario daca ai patit asta in Grecia, presupun ca masina a fost deplasabila? ai fost la politie acolo, care e procedura? Ai putut merge cu ea asa lovita, se da o dovada ca in tara?
          Matheo imi pare rau pentru patanie si sper ca ai masina asigurata...fruntea sus si rezolvati problemele!

          Comment


          • Masina nu este asigurata,bara o repar,nu este grav,iar armatura se trage.
            Ca pret , cred ca ma duce cam 4-6oo ron.
            Noi sa fim sanatosi caci fiarele se indreapta/repara
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • nasol moment
              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • si cateva poze cu "necazu"
                Attached Files

                Comment


                • Pff...si tu?! Saptamana asta e urata rau de tot!
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • deci eu zic sa incuiem masinile in garaj in aceasta saptamana ... si mai vedem cand iesim.... e urat ce se intampla
                    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                    Comment


                    • Clar. Cred ca incep sa iasa soferii de duminica si nu e de bine, au reinceput sa apara sosele aglomerate, nervi si multa neatentie (( Mare pacat.
                      Super Oferte Accesorii Logan

                      Comment


                      • A inceput scoala , gradinita , duc doamnele copiii la destinatie restul e de la sine
                        Pain brings out the truth in us all...
                        ...how much truth can you stand?

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Urat! Mario daca ai patit asta in Grecia, presupun ca masina a fost deplasabila? ai fost la politie acolo, care e procedura? Ai putut merge cu ea asa lovita, se da o dovada ca in tara?
                          Masina nu a fost deplasabila, a sarit planetara din cutie (nu pot sa-mi explic). A fost adusa acasa cu un TIR, a sosit ieri si maine o duc in service. A fost politia la fata locului, mi-au facut un proces verbal pentru a-mi servi la Casco in tara.
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • Cam asa arata masina desfacuta cu pagubele produse.

                            Acum este indreptata armatura,luni duc bara la reparat, iar vopsitul...curand
                            Attached Files
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • Salut.
                              Matheo.........paguba e destul de serioasa.Era bine sa nu se fi intamplat.
                              Oricum,stiu ca o vei face la fel de frumoasa ca si pina acum.
                              Si nu mai vreau postari in acest thread.Doamne ajuta.
                              Numai bine.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • Este chiar serioasa paguba....dar bine ca nu a fost mai rau. Sper sa o readuci cum era inainte...curata si frumoasa
                                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google