La Pescuit Pentru "mincinosi"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La Pescuit Pentru "mincinosi"

    baietii la sfarsitul aceste-i saptamanii vreau sa fac o partida de peste ,dar de unul singur nu prea merge ....asa ca astept candidatii
    doar pentru LCB
    poate cine stie iese si de un gtatar (o saramura)
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

  • #2
    ...o fi pentru LCB,dar de ce nu ai facut in sectiunea Bucuresti acest thread,ca aici mai este unul aproape identic si o sa iasa un ghiveci,ete colea

    Comment


    • #3
      nu mai iasa, ca l-am mutat eu
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #4
        care se baga laun peste la acest sfarsit de saptamana 19-20.09.2009????????

        mersi seba
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • #5
          care merge-ti fratilor in Delta la rapitor? astept inscrierii marti plec
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • #6
            boby , hai pe 11 in delta...la intalnirea de la tulcea...plecam de sambata , da`m la peste , facem o ciorba acolo etc

            Comment


            • #7
              esti hotarat ? mergem
              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

              Comment


              • #8
                Pacat ca nu le am cu pescuitul...mai merg cu colegii de la munca,dar doar pentru caterinca,nu dau la peste.Oricum sunt zile in care cu toate ca nu dau si eu,prind la fel de mult ca si ei...

                Comment


                • #9
                  pacat ca,numai pot merge la peste pentru 2 saptamanii din cauza piciorului asta care ma tine tintit in pat pentr inca 2 saptamanii..

                  pch

                  mersi de numerele de telefoane pentru centrala.mare domn
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • #10
                    Cu placere si astept mesajul tau cu rezolvarea.Multa bafta

                    Comment


                    • #11
                      pch
                      maine am sa contactez una din firme sa vad ce si cum..
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • #12
                        Cine are scule de pescuit si are placerea sa ma ia si pe mine o data pe balta? Promit ca nu o sa fiu stresant si nu o sa deranjez... pestii.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by UnDeR View Post
                          Cine are scule de pescuit si are placerea sa ma ia si pe mine o data pe balta? Promit ca nu o sa fiu stresant si nu o sa deranjez... pestii.
                          scule sunt,pestele este invelit cu apa!
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by ghiaurul View Post
                            scule sunt,pestele este invelit cu apa!
                            Oooo... ce captura avem acolo... impresionant! Mi-a placut replica ta cu "pestele este invelit in apa"

                            Comment


                            • #15
                              incepem sa ne pregatim!
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google