Cupa VSS Arad - Participare LCB, Sponsorizare, Pregatire

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cupa VSS Arad - Participare LCB, Sponsorizare, Pregatire




    Asa cum probabil veti citi in topicul din link, colegul VirtualMan ne invita sa participam la Cupa VSS, care se va derula pe un circuit de karting, 100% asfalt.


    Avand in vedere faptul ca pana la Arad si inapoi facem ~1200km plus plimbarile de acolo (recunoasteri, calificari, concurs), propun sa ne inscriem de acum si sa cautam sponsori, macar pentru combustibil.




    Propun "sticky"
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

  • #2
    S-a facut sticky....
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      dizaine, sa nu zici ca nu te/va ajuta nimeni, uite, eu primesc 2 colegi sa stea la mine in tm pe perioada respectivului week end. deci in privinta cazarii, tu si inca unul sunteti "rezolvati". si jiji mareom a zis ca ia si el doua bucati de bucuresteni in gazda asa ca 4 oameni, aveti cazare la timisoara. de la tm la arad sunt 50 de km, circa 45-50 de minute de mers super lejer cu masina. na, adunati bani de benzol si sa va vad la circuit...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #4
        o intrebare?: am citit si thread-ul ala dar nu se specifica perioada in care va avea loc chestia asta:|
        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

        Comment


        • #5
          Prin martie...14 sau 19-20
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #6
            Perioada exacta nu se stie inca... cand se va sti se va posta acolo.. undeva in mijlocul lui martie.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #7
              ms. s-ar putea sa vin si eu dar intai trebuie sa vad cu ce $ ies din sarbatori
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • #8
                suna tentant......dar pana atunci mai am multe de facut la golanca
                sigpic

                Comment


                • #9
                  E tocmai prin martie.....pana atunci ma incalzesc pe Tunari, poate sa vina acolo si Schumacher dupa aceea ca tot degeaba.
                  No Stress !
                  http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                  Comment


                  • #10
                    Te mancam cu Loganele pe circuit, ba, nepotul lui Prost...

                    Ca info generala, sunt 560 km pana la Arad, adica 1120km dus-intors. Adica aproximativ 120litri de combustibenzol de masina participanta. Ar fi interesant de vazut cat ne costa o platforma pana acolo si inapoi.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      as avea o alta idee.....hai sa mergem cu avionul pana acolo si sa inchiriem masinile din arad. parerea mea este ca iesim mai ieftin asa. nu m`am interesat cat costa biletul de avion si inchiriatul masinii acolo, dar dupa mintea mea e mai putin decat 3 plinuri de benzina.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by dsign View Post
                        Te mancam cu Loganele pe circuit, ba, nepotul lui Prost...

                        Ca info generala, sunt 560 km pana la Arad, adica 1120km dus-intors. Adica aproximativ 120litri de combustibenzol de masina participanta. Ar fi interesant de vazut cat ne costa o platforma pana acolo si inapoi.
                        Eu zic ca nu se merita . Daca adunati 7-8 masini puteti inchiria un camion . O sa va ia aproximativ 100 eur de masina .

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by dsign View Post
                          Te mancam cu Loganele pe circuit, ba, nepotul lui Prost...

                          Ca info generala, sunt 560 km pana la Arad, adica 1120km dus-intors. Adica aproximativ 120litri de combustibenzol de masina participanta. Ar fi interesant de vazut cat ne costa o platforma pana acolo si inapoi.
                          Nu crezi ca ai exagerat un pic consumul, 120 l la 1120 km e putin peste 10 %, mai real ar fi undeva intre 7 si 8 % avind in vedere cit de aglomerata e soseaua si cit de putine locuri ai unde poti depasi, daca prinzi un autocar si te pui in plasa lui scoti sub 6% consum pina la Arad, aici pe circuit o sa consumati un pic mai mult dar nu cred ca per total ajungi la max 100 l benzol.

                          Comment


                          • #14
                            daca mergi normal, insa tu nu stii cum merg bucurestenii la drum lung )))))))
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • #15
                              coxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google