Spalatorie In Mod Organizat LCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spalatorie In Mod Organizat LCB

    Am vazut ca cei din galati au asa ceva............ar trebui si noi la bucuresti sa facem mai scutim niste bani si ne mai putem intalni
    sigpic

  • #2
    da mai multe detalii, sa stim si noi despre ce e vorba. ce si cum fac sa ne dam seama despre idee. bafta.
    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

    Comment


    • #3
      1 gasim o spalatorie(care sa fie pe placul tuturor)
      2 facem un abonament(beneficiem de reducere destul de mare pentru mai multe masini)
      3 alegem ziua,ora si mergem
      sigpic

      Comment


      • #4
        foarte buna ideea
        sigpic

        Comment


        • #5
          ramane de vazut, trebuie sa aflam mai intai parerea tuturor despre aceasta idee. si apoi ar mai fi si spalatoria: daca gasim una in Militari, tu crezi ca eu m-as duce din Pantelimon pana acolo??? sau invers?? oricum, ideea este buna, treaba e ca multi deja au spalatoriile lor preferate si nu stiu cati ar schimba-o! eu unul nu m-as duce in alta parte. asta este o parere, dar ramane de discutat. sunt destui care vara isi spala masina la curte sau la firma si mai economisesc niste bani in felul asta. oricum, e bine venita initiativa ta. bafta.
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • #6
            pai trebuie sa mai adunam membri.........toti banuiesc ca avem nevoie sa spalam masinile.........eu unul obisnuiam sa spal masina in fiecare saptamana
            sunt constient ca majoritatea au spalatoria lor preferata(ca si mine)dar putem ajunge la un consens
            sigpic

            Comment


            • #7
              a mai fost discutata ... exact cum se spunea si mai sus , fiecare are spalatoria lui preferata , ptr 2 lei reducere ( ptr ca nu cred ca va fi mai mult ) sa bat jumate din bucuresti cand am nevoie sa o spal... e prea mult , fiecare dintre noi are o spalatorie langa casa ... de aici si vorba aia " o spal la mine !!" , o initiativa buna dar cred ca era mai bine venita intrun oras mai mic .. sa nu uitam ca locuim in Bucuresti ;)

              Comment


              • #8
                nu este neaparat vb de bani chiar daca reducerea ar fi mai mare de 2 lei ci de faptul ca este un alt prilej de intalnire
                sigpic

                Comment


                • #9
                  pai atunci , daca ai vrei sa te ocupi de asa ceva... cauta spalatoria ... vino cu propunerea de spalatorie , zona centrala , loc de cafea , un loc unde sa poti sta sa bei cafeaua si baietii sa spele masina super bine ;)

                  Comment


                  • #10
                    am sa gasesc spalatoria ideeala

                    deci nu prea sunt doritori
                    Last edited by kata dog; 30 January 2010, 09:57. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      daca gasiti spalatorie in titan eu ma bag

                      Comment


                      • #12
                        Trebuie sa te gandesti si la parcare, ca eu nu-mi las masina in drum in asteptarea randului la spalatorie.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          normal ca nu trebuie sa lasam masinile in drum..............ar fi bine sa avem cat mai multe pareri si poate ajungem la un consens
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            putem face asta,este o idee destul de buna,gen taxi....ma gandeam ca nu este neaparat nevoie sa mearga 50 de masini o data...se vorbeste cu 1 sau 2,3 sau 59 persoane care detin/se ocupa de o spalatorie sa putem merge cand avem nevoie,nu cred eu ca toti avem nevoie in aceeasi zi de spalat masina....putem face o "legitimatie"..."o ceva" sa demonstram ca suntem parte din Logan Club Bucuresti si astfel sa avem reducerea respectiva...faza cu mersul in grup nu prea este ok...parerea mea!stai 4 ore sa speli masina daca esti printre ultimii?!?

                            Comment


                            • #15
                              Ideea este buna, dupa cum spunea si PCH, doar daca avem niste legitimatii, ceva. Poate unii nu pot sa mearga la spalatorie in ziua respectiva, poate nu au nevoie, etc. Eu stau in militari si aici platesc 10 lei interiorul, 10 lei exteriorul. Baietii le fac foarte bine, etc. Nu as bate drumul pana in Pantelimon sa o spal... plus ca daca mergem 30 de masini nu o sa mai fie asa placut, totul pentru 2 lei reducere. Cat despre prilejul de a ne intalni... pai exista in fiecare seara si cred ca putem trai unul fara altul macar 24 de ore...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google