Petreceri Si Evenimente Organizate.Logan Club Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mei, ala mai nou cu fost cad in lac si actualmente jucator la inele, eu ti le dau pe ale mele pe un stick
    lipsa text

    Comment


    • Traiask Bobina Mondialu'...!!! Sufletul petrecerii la lautari.........

      Comment


      • aaaaaa, tipul ala simpatic care se tinea copacul de el?
        lipsa text

        Comment


        • felicitari pentru buna dispozitie .
          multumesc celor care au ajutat direct pentru reusita acestei petreceri .

          multumim shaormeriei HELIN pentru gazduire.

          Cine e pe primul loc ?

          Comment


          • pe primul loc sunt cele 2 cirese de pe tort
            se stieeeeeeeeeeeeeee LCB LCB LCB LCB LCB
            Attached Files
            lipsa text

            Comment


            • Bucurestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , Bucurestiiiiiiiiiiiiiiiiii

              M-am simtit superrrrrrr si cred ca s-a observat ca am fost foarte bine dispus ... si Cristina s-a simtit super

              Felicitari tuturor care s-au ocupat de organizare , multumim Helin si tuturor loganistilor prezenti ...

              ..doar o remarca care am spus-o si la petrecere ... sa ne simtim toti bine fara sa existe spectatori

              Comment


              • Adevaru e ca ai fost maxim Cosmine , ai dansat si cand nu era muzica pusa

                Maxim am spus.

                LCB E PRIMU
                Last edited by Carmelo; 28 November 2010, 21:42.
                Fara Semnatura.

                Comment


                • foarte tare petrecerea ! felicitari
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • stim ca suntem cei mai tari speram ca prin actiunile noastre sa injectam "microbul" la cat mai multi

                    Dupa 2 zile in care am uploudat de 265 ori ( a cate 2 poze pe uploud) ..va pun si 3 linkuri ptr pozele de la mine. ptr downloud
                    Mai sunt inca 2 seturi,dar le voi urca , sper, maine!





                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • felicitari !
                      sa fie veselie

                      Comment


                      • Reusita petrecerea... mai cu bune, mai cu rele, insa per ansamblu a fost ok.

                        Partile bune au fost distractia si prietenii...
                        Una din partile rele, din punctul meu de vedere, a fost atitudinea care au avut-o majoritatea cand au aflat ca trebuie sa cotizeze cu 5 lei lunar... au inceput sa huiduie si sa fluiere... acum nu conteaza ca era in serios sau in gluma, insa trebuia sa va uitati la figurile celor de la Helin. Prea ca pe maidan...

                        Mii de multumiri lui Calu`, fara de care nu stiu cum ne-am fi descurcat... A venit primul... a plecat ultimul, a pus la dispozitie sonorizarea si a instalat toate acaretele. Desi nu este un user foarte activ pe forum, a fost langa club de fiecare data cand am avut nevoie...
                        sigpic

                        Comment


                        • Felicitari LCB, felicitari organizatorilor, felicitari fotografilor, felicitari tuturor celor care au luat parte la acest eveniment!

                          In speranta ca v-ati simtit nu-mi ramane sa cred ca vom continua pe acelasi drum, ma refer aici la buna dispozitie, intelegere si de ce nu la cat mai multe petreceri de acest gen.
                          Nu uitati ca mai sunt cateva luni pana la Intanirea Nationala si trebuie sa ne mobilizam cu totii. Probabil va fi ceva de mare anvergura.

                          Va salut pe toti si pe toate si sper sa ne revedem urand in aceeasi formula daca nu chiar si in numar cat mai mare la astfel de petreceri!

                          Cu bine, Bravos LCB!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • fluieraturile au fost de alintare , de prietenie ca de obicei de altfel.
                            daca eram mertan club da , dar noi suntem loganari , deci se accepta si fluieraturi de maindan.

                            Comment


                            • ba eu indraznesc sa zic ca aia cu mercedes E de pe maidan mancat'zás.

                              Comment


                              • multumiri si felicitari lui Mihai (calu)!!!!!!
                                a fost la inaltime
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google