Organizator Intalniri Logan Club Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In cazul asta eu votez si spun cu tarie, cel mai potrivit este Skandal! asteptam momentul asta de ceva vreme...

    Comment


    • Pletosule..treci la treaba..IAR
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • imi place ideea cu asociatia,si sunt de acord ca si skandal sa fie organizator.
        http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

        Comment


        • daca tot a mai fost si este disponibil, un vot de la mine pentru Skandal

          Comment


          • si eu sunt de parere ca organizator ar trebui sa fie (din nou) skandal ...
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • Atunci skandal sa fie.
              B 51 PWW - Loganist.

              Comment


              • Hai sa`l sustinem pe Skandal atunci !

                Comment


                • skandal si fof!
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • Fara sa se supere ceilalti si cu tot respectul meu pentru ei!

                    Skandal si Matheo sau de ce nu Skandal, Matheo si Fof!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Skandal sa fie, zic si eu, nah... Dar Skandal de-ala profi, cum stim
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • In primul rand as vrea sa va multumesc pentru faptul ca imi respectati decizia luata. Motivele acestei decizii sunt strict legate de viata mea personala dar, chiar daca nu voi mai avea functia, asta nu inseamna va voi parasi acest Club. Voi fi mereu alaturi de voi, am sa sustin mereu actiunile si initiativele luate de voi ca si pana acum si cand voi avea posibiliatea ma voi implica si direct.

                        Pentru ca mi-ati cerut si parerea mea pt noul Organizator, propun ca acesta sa fie SDP, cum si eu l-am succedat pe Skandal. SDP isi poate alege el pe cine vrea ca si Co, cu toate acestea eu il propun pe FOF.

                        Va multumesc inca o data pentru sustinerea voastra si sper sa-mi respectati decizia. Toate cele bune si oricum nu scapati de mine asa usor
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • Votez Skandal in caz ca vrea sa se reintoarca in functie, este cel mai potrivit, parerea mea si fara suparare pentru nimeni. Daca nu.. Fofulet.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Deci cum necum, cu toate aste pe cap trebuie sa avem un organizator, un co-organizator si daca este nevoie se face si asociatia (pentru care cica am dat 20 ron) si sa fim la fel de uniti ! ! ! Eu am cateva propunerii, sunt printre cei mai vechi si ii stiu cam pe toti. Oricum cine isi asuma aceasta functie trebuie sa aiba si ceva timp. Propunerile mele : Cata FoF , Cosmin CGK, SDP Ciprian, Roxana, Dada ,Skandal ! ! !
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Avem nevoie de organizator ca din cate stiu eu co-organizator este Ciprian
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • atunci date-n spanak GMV-ule ......... asta nu stiam ca avem CO....
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google