Un Mic Ajutor...va Rog.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un Mic Ajutor...va Rog.

    Am nevoie de un mic ajutor din partea cuiva din Bucuresti.
    Vineri in jur de ora 14:00 o sa ajung in Bucuresti pentru Romanian Grand Prix, la Palatul parlamentului, problema este ca nu stiu sa ajung de la intrarea de pe A1 pana la Palat. Daca este cineva liber , sa ma astepte la intrare as ramane vesnic recunoscator.
    Last edited by CataFOF; 19 October 2011, 12:19.
    I My Honda !

  • #2
    Salutare,

    Din pacate sunt inca pe la servici la ora aia. Dar ca sa ajungi la palat de la iesirea de pe A1 mergi drept inainte pe bulevardul Iuliu Maniu si tii drept pe el pana treci de Palatul Cotroceni si ajungi la Raul Dambovita. Odata ajuns la intersectia cu raul Dambovita faci dreapta si mai mergi 4 semafoare. O sa vezi pe partea dreapta parcul Izvor si langa Casa Poporului.

    Sper sa te ajute harta de mai jos. Am pus acolo traseul de la iesirea de pe bulevardul Iuliu Maniu si pana la Poporului.
    Attached Files
    Super Oferte Accesorii Logan

    Comment


    • #3
      de ce nu folosesti un GPS...eu de cate ori ma duc in bucuresti pun GPS-ul si nu mai am treaba...daca nu ai poti imprumuta unul sau ia-ti unul ieftin...merita investitia
      My ride

      Comment


      • #4
        Am GPS insa nu stiam Bulevardul pe care este Palatul, Sper s anu gresesc, este Bulevardul Libertatii ?
        I My Honda !

        Comment


        • #5
          am citit zilele trecute intr`un ziar ca traficul va fi restrictionat in zona, incearca sa te interesezi pe unde este intrarea pentru paricipanti.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Dap este bulevardul Libertatii locatia unde are loc evenimentul. In zona mai ai Str Izvor, Bd Natiunilor Unite si Calea 13 Septembrie. Pe oricare din aceste strazi din jurul palatului ai ajunge o sa dai si de eveniment.
            Attached Files
            Super Oferte Accesorii Logan

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google