Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Macar niste poze.

    Comment


    • Originally posted by crisneg View Post
      toti cei din club care sunt interesati sa vina ii rog sa voteze in poll imediat cum dl kandrrei il reseteaza
      intelege ca nu eu resetez aceste poll-uri, pentru asta vb cu cristi_xp.

      p.s. vedeti pe cine suparati pe forum ca o sa primiti pm-uri cu intrebari de genul: cate zile vrei sa ai carnetul suspendat ?.

      UPS! sa nu ma calce vreo masina neagra dupa "piesa" asta !
      Last edited by NerviiMei; 24 July 2008, 01:22.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • @ Paulic : Aveam filmari , dar le-am sters

        @ kAndrrei : Avem persoane pe forum care fac glume dastea ?
        MotorSport pentru 402ml.

        Comment


        • Originally posted by kAndrrei View Post
          intelege ca nu eu resetez aceste poll-uri, pentru asta vb cu cristi_xp.

          p.S. Vedeti pe cine suparati pe forum ca o sa primiti pm-uri cu intrebari de genul: cate zile vrei sa ai carnetul suspendat ?.

          UPS! sa nu ma calce vreo masina neagra dupa "piesa" asta !
          Eu vreau vreo 10 zile, sa fac o mica cura. Macar mai strang bani pt vacanta.
          Astept PM.

          Comment


          • Din pacate da.... Dar nu dau nume....Deocamdata....Poate are macar curajul sa " iasa in fata"!
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • Ok...Suna aiurea...Pe ce baza sa-mi suspende mie cineva carnetul pe cateva zile?
              suna aiurea doar, zic eu ;)
              " Poate are macar curajul sa " iasa in fata"! " - uuu suna interesant...
              P.S. : a disparut complet chestia cu reputation, sau e ceva temporar?
              Last edited by bolo; 24 July 2008, 01:53.
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • Originally posted by bolo View Post
                Ok...Suna aiurea...Pe ce baza sa-mi suspende mie cineva carnetul pe cateva zile?
                suna aiurea doar, zic eu ;)
                pe baza de PCR <pile, cunostinte, relatii>...Si pe motivul ca ei au cascheta si cap de creta si tu nu. Romania, ce vrei?

                Originally posted by bolo View Post
                " Poate are macar curajul sa " iasa in fata"! " - uuu suna interesant...
                daca lucreaza colo unde mi-a spotit mie cineva, n-o sa iasa la inaintare. Regulamentele astea interne, ce sa le faci, zici " sarumana !" chiar daca te injura superiorii si-ti zic sa le stergi pantofii cu batista.
                Originally posted by bolo View Post
                P.S. : a disparut complet chestia cu reputation, sau e ceva temporar?
                da, a disparut si detalii gasesti aici
                Last edited by NerviiMei; 24 July 2008, 02:30.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • Va rog folositi acest thread doar pentru stabilirea intalnirilor de sambata respectiv duminca(e o exceptie)

                  @ tweety...Te rog foloseste threadul tau pentru folii si alte accesorii
                  si eu ma mai abat de la regula ....Fiecare o face dar nu exagerat. Va rog

                  @kandrrei...E o "pastila aruncata" sau vrei sa ne pui pe jar pe fiecare dintre noi???

                  @florynelu: Buna dimineata
                  Last edited by crisneg; 24 July 2008, 09:36.
                  http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                  Comment


                  • Crisneg.... Recunosc.... E al dracului de adevarat!
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • @ Crisneg ; kAndrrei :

                      Hai nu mai glumiti......Buna dimineata....
                      MotorSport pentru 402ml.

                      Comment


                      • Salutari de la LOGAN CLUB BRASOV
                        L.C.Bv. Va transmite salutari, zile senine la intalniri si spor la tunning.
                        Attached Files
                        Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                        Comment


                        • Multumim la fel si salutam si noi LC Brasov .

                          Comment


                          • Originally posted by crisneg View Post
                            Va rog folositi acest thread doar pentru stabilirea intalnirilor de sambata respectiv duminca(e o exceptie)
                            eu zic sa-mi dai o pauza de vreo 5-6 luni .... Sa nu mai supar pe careva ...
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • Ce zici kandrei cu suspendat permise ? Care-i faza )

                              Comment


                              • Hehe...Democratia asta nu este decat inceputul totalitarismului!...Sti, iti da senzatia ca ai puterea sa alegi, dar de fapt alegi ce vor altii!Poate sa fie oricine ce-o vrea, atata timp cat nu face cineva ceva ilegal nu vad unde este problema!Sa stam linistiti!
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google