Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ehee, florine daca ai si cele 2 roti e ceva si eu ma gandeam la asta, dar nu prea as lasa golanelul acasa, nu de alta dar macar are aer conditionat, si sa mergi cu motoreta prin bucuresti nu e chiar asa o placere :|.

    ON TOPIC... personal am fost putin mirat de cati ne-am strans, chiar nu ma asteptam... astept sa vina sambata viitoare. succese la toti
    Don't touch! Never ever steal
    Unless you're in for the kill

    Comment


    • A fost foarte bine azi....sper sa o tinem tot asa si mai bine chiar...ma bucur ca ne am cunoscut sper sa ne strangem tot mai multi sa putem dezvolta o "stare de spirit" pt un gratar o iarba verde etc

      Comment


      • Voi ori sunteti "solo" ori ati gasit femeile perfecte ...prea mult se discuta de "iarba verde, gratare, etc"
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • A mea ma intelege.....nu mereu, dar nu se supara ca merg al intalniri....

          si eu tot pe doua roti sper sa vin cat de curand la intalniri.
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • Deja suntem multi cei ce ne-am orientat catre doua roti. Voi cam ce vreti sa va luati sau ce aveti in caz ca v-ati luat deja ? Sper sa reusesc si eu sa ajung la intalniri mai des. Imi pare rau pentru sambata asta, vad ca a fost lume nu gluma.
            sigpic
            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

            Comment


            • Naked sau enduro/supermoto. vezi ca e un topic al meu deschis pe aceasta tema.
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • C baiat dragutz esti darksid3, nu vi si tu .....?

                Comment


                • A fost tare intalnirea de ieri, in caz de ceva.. adaugati-ma : sirchirie
                  ne vedem sambata viitoare
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • Salutari baietilor din logan club. se vede ca se poate.vremea numai buna,atmosfera foarte placuta,masinile foarte bine aranjate,anturajul de bun gust.
                    pe sambata viitoare...adaugati crisneg pe messenger
                    bafta
                    Last edited by Cristi_Xp; 18 May 2008, 13:37.
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • Originally posted by miezu View Post
                      C baiat dragutz esti darksid3, nu vi si tu .....?
                      Sunt in targ sa vad Corevtte-ul...cel putin azi nu am cum!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Da a fost super tare ieri.Nu ma asteptam ca toata lumea sa fie atat de ok si deschisa pe orice tema .Este cu totul altceva pe langa poturi si topicuri sa mai intalnesti si oameni.Abia astept data "aviatoare"
                        EX : + =

                        Comment


                        • Eu nu stiu unde va intalniti voi in prezent si am nevoie de putin ajutor din partea voastra ... deci daca pot veni sambata viitoare este cineva dispus sa ne intalnim si sa ma ajute si pe mine sa ajung?
                          sigpic
                          Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                          Comment


                          • Ma ofer eu tezeu, dar sunt sigur ca oricare dintre ceilalti ar face acelasi lucru
                            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                            Comment


                            • Bun ... pai felix in cazul in care voi fi in bucuresti si voi avea timp liber te caut pe mess sau pe aici printr-un pm si stabilim locul, ora ect. Multumesc anticipat, numai bine.
                              sigpic
                              Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

                              Comment


                              • Nu stiu unde ,dar cred ca trebuie sa ne gindim la alta locatie. Ceva pe linga o terasa pentru ca ne omoara caldura de-acum incolo. Nu zic nimic de actuala locatie ,e buna pentru ca acolo nu se va aglomera niciodata si nu te deranjaza nimeni dar o sa fim acolo ca in Sahara.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google