Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu pot sa ajung azi,imi pare rau!

    Comment


    • Nici eu nu pot venii , dar astept poze de la intalnire
      MotorSport pentru 402ml.

      Comment


      • O sa ajung si eu dar putin mai tarliu ;)
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Daca scap de la munca in timp util poate ajung si eu astazi.....
          sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

          Comment


          • Salut mai sunt nou pe aici (pe forum) si m-as fi bagat si eu la intalniri si chestii de-astea dar deocamdata nu cunosc pe nimeni asa ca poate data viitoare :-??
            Last edited by NerviiMei; 15 September 2008, 09:15.

            Comment


            • Cam subtire contingentul de astazi , unde sunt zilele alea cand nu stiam unde sa parcam , neavand loc in acea parcare
              Kobra88@ Nu trebuie sa cunosti pe nimeni ca sa poti veni. Vino si ii ne vei cunoste acolo
              Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

              Comment


              • Lasa Stanley...Chiar daca o sa fim putini macar sa ne simtim bine.
                Imi cer scuze ca nu am mai dat de mult pe la intalnire dar nu am putut,am avut multa treaba.
                Baieti se pare ca va place mai mult pe kisselef,nu prea mai dati pe la Polivalenta, face-ti cum vreti e treaba voastra...
                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                Comment


                • Frumos e si acolo si acolo, insa seara nu este nimeni conditionat de timp ! Poate veni de luni pana luni intre 22.00 si 0.00 . Am trecut si eu pe la 18.00 , sambata la Polivalenta si erau 3 persoane pe picior de plecare ( ce e drept ca ne-a cam gonit ploaia).
                  In fine , speram ca pe viitor (nemaifiind concedii , nunti , botezuri , restante,etc etc) sa ne strangem la fel de multi sambata!
                  Numai bine ,
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Pentru loganistul rosu cu BBB la numar(parca Silviu_B ii zice). Loganul NU ARE FRANA PNEUMATICA. Asa ca du-te urgent cu masina in service sau in caz contrar las-o acasa ca poate faci vre-o belea.
                    Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                    Comment


                    • Ce vorbeti ... Sambata am ramas fara lichid de frana complet ... Sa vezi cu ce scarturi am mers pana in comuna Pantelimon si inapoi. Cred ca-m lasat juma de cauciuc pe sosea. Oricum atat timp cat are lichid de frana e totul ok :P ... In caz contrar am frana de mana. Tre sa-mi gasesc un mecanic care sa o faca intr-o sambata sau duminica, dar toti imi zic stai la coada ca-s si alti + ca sambata nu prea au chef de munca.

                      Belele nu fac ... miercuri fac 2 saptamani

                      Comment


                      • Ma daca vrei te duc odata la munca... Imi dai loganu, ma duc in service, il face.. Si diseara te iau de la munca! Sa vorbesc cu mecanicu !
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • Deci eu nu pot sa las masina in cursul saptamanii si ocaziona in weekend ( asta aflu abia vineri ) ... Dasta zic ca mie greu. O rezolv eu stai linistit.

                          Comment


                          • SilviuB yo<vroiai sa spui EU-atentie la limbaj data viitoare> am patit o chestie si mai nasoala cu dacia 1310 care o are fratimiu acum....Am mers vreo luna cu frana varza care tinea cat de cat abia dupa ce apasam 3 pedale....Asa ca sunt invatat.....
                            Last edited by NerviiMei; 16 September 2008, 01:22.
                            sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                            Comment


                            • Silviule, sa moara cioara din nuc daca te inteleg... Dureaza jumatate de ora sa schimbi rahatul ala de repartitor. Cred ca viata ta si a celor pe care-i plimbi cu masina aia valoreaza mai mult... Si cred ca ai mare nevoie de masina, gindeste-te ca daca nu o repari acum, cine stie ce se poate intimpla mai tirziu de o faci complet nedeplasabila... Atunci ce o sa mai faci?

                              Scuza asta cu timpul sa stii ca nu este una potrivita. Daca nu ai bani, spune, ca-ti imprumutam noi, dar du-te naibii si fa-o odata...

                              Sunt sigur ca daca le spui celor pe care-i transporti zi de zi ca trebuie sa mergi la service sa repari frinele, nu vor comenta nimic.



                              Ai cuvintul meu de onoare, ca daca nu e repaata data viitoare cind ma intilnesc cu tine, iti iau cheile :P
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Inconstienta omoata oameni. Sunt multe service-uri care au deschis si sambata(spre exemplu ala din Baneasa, aerogarii colt cu ficusului la semafor), intrebi de un baiat Stefan. Lucreaza foarte bine baiatu. Eu la el ma duc de fiecare data cand am ceva de rezolvat la masina.
                                Si sa zicem...Daca intrii in mine ca ai ramas fara frane? Ce se va intampla atunci? Sigur nu va fi bine.
                                Asa ca repara franele!
                                Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google