Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine massimiliano, am inteles sa traiti.........;)
    sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

    Comment


    • astazi chiar nu am cum sa ajung...niste "treburi" personale!scuze mie....cosmin...sa faci muulte poze!bafta
      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

      Comment


      • iar il dezamagesc pe crisneg......sunt la munca azi
        app, printre altele, poate mai discutati despre viitoarea sigla.Nu de alta, dar unii chiar s-au straduit sa face ceva frumos

        Comment


        • Caut si eu 2 cauciuri maragoni 205/45/16 sa fie in stare buna ( adica sa nu aibe galme sau alt ceva) si imi pare rau dar astazi nu pot venii la intalnire sunt la braila......bafta baieti
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • Vin si eu azi la workshop. Cosmine nu uita cheile, surubelnitele, tarnacoapele, lopetile si ce mai e nevoie sa dam bara jos.
            Last edited by vitriol; 21 March 2009, 15:34.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • tocmai am intrat sa las de stire ca plec.. si in caz odorog, scapi de treburi.. suna-ma si te iau din drum
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • Acum plec si eu spre polivalenta..ne vedem acolo

                Comment


                • Imi pare rau ca am stat azi putin la intalnire, am avut probleme cu masina si a trebuit sa plec......
                  sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                  Comment


                  • marfa intalnirea
                    sigpic

                    Comment


                    • Marfa intalnirea de azi ...multa multa lume ..
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • cred ca ne-am strans vro 30 de masini , frumos

                        Comment


                        • din cate vad din poze nu a fost nici un mcv ! daca gresesc corectati-ma si sper sa imi fac curaj sa vin cu mcv-ul data viitoare ! regret ca nu am putut ajunge la intalnirea de azi (asa e cand mai imparti masina cu altcineva "parintii". astept un semnal daca sambata viitoare va fi inca o intalnire

                          Comment


                          • Make it 60! ) Am umplut doua parcari, ca niciodata. Super tare azi, lume multa, seminte, suc, tot ce trebuie. Am avut si un invitat de onoare, reprezentantul Logan Club Pitesti AG80BIK (nu stiu sigur daca 80...eu nu retin cifrele) care ne-a onorat azi cu prezenta si cu o masina super. Mii de multumiri lui Jocker (Cosmin) pentru demonstratia de demontat bara si pusa la loc in cel mai scurt timp. Si pe langa asta si treaba facuta ca la carte.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • nu nu a fost nici un mcv

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google