Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scuze de deranj dar am o intrebare pt DomnulK.am o problema si stiu ca e meserias la motorasul "pas cu pas".in mers ,daca o las pe liber scade turatia sub 500 rpm si apoi isi revine.de acolo e buba oare?si daca da cu ce il curetzi.multam
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • de acolo ca este buba, si de curatat il cureti cu o periuta de dinti si niste sprey WD 40 parca ! ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Originally posted by bitza_bik View Post
        scuze de deranj dar am o intrebare pt DomnulK.am o problema si stiu ca e meserias la motorasul "pas cu pas".in mers ,daca o las pe liber scade turatia sub 500 rpm si apoi isi revine.de acolo e buba oare?si daca da cu ce il curetzi.multam
        Merge cu WD 40, dar sa cureti si senzorul de turatie. Si de-aici s-ar putea sa ai probleme. Succes!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • ambele se pot curata si cu un spray degripant-lubrifiant, nu neaparat WD-40
          dc n-ai mai facut-o pana acum iti recomand sa apelezi la serviciile domnului k
          eu am facut-o si-l recomand

          Comment


          • multumesc baietzi.maine imi fac de lucru.nu eram sigur k este de acolo.pana acu nu am patit asa ceva.stiu cum se face ca am curatzat la altii dar nu ma asteptam sa-mi raceasca mie "zana".
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • BIK mai da si tu in masina ca deea facea asa....daca ai invatat-o puturoasa)
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • sa stii ca am inceput sa merg incet.e scump gazu.
                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                Comment


                • V-ati distrat...bun..bravo...n-am fost prezent...am avut un weekend trist...s-a stins bunicul din viata...
                  Sper sa vin la urmatoarea.Numai bine.
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • te asteptam si ne pare rau pentru bunica ta
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • Condoleante fane....pare rau
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • Azi am fost cu gmv-ul pe la Doc< dimsport> ca sa-si remapeze si capacel masina. printre altele l-am intrebat de ce nu ne mai viziteaza la polivalenta si mi-a spus ca daca mai sunt doritori care se anunta pe forum el este dispus sa vina cu toate cele trebuincioase si sa le remapeze "bolizii" in devenire.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • si-a facut "capacel" remapare?? pai asta mai lipsea.....daca inainte lua 100km/h la vale acum ajunge si el taras taras la 120
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • Originally posted by bitza_bik View Post
                            scuze de deranj dar am o intrebare pt DomnulK.am o problema si stiu ca e meserias la motorasul "pas cu pas".in mers ,daca o las pe liber scade turatia sub 500 rpm si apoi isi revine.de acolo e buba oare?si daca da cu ce il curetzi.multam
                            esti sigur ca scade sub 500? fiii mai atent la turometru, prima liniuta este de 500, urmatoarea e de 750, daca e in jurul celei de 750 e ok, la 500 moare motorul si nu poate sa scada sub ea.
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • pai sa stii ca se opreste.de vreo 2 ori m-am trezit la semafor ca s-a oprit motorul cand am lasat-o pe liber.sigur scade sub da ii dau o "sanda "iute si isi revine.deja ma dispera si naspa e ca ploua si nu prea am unde sa desfac .multam .
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • @bitza_bik - vino astazi la poli si se gaseste careva sa te rezolve,eu sper sa apar si io la poli,ca nu am mai venit de mult si trebuie sa pozez si eu pt catalog pai ce mama lui proces verbal
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google