Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi e mila de tine Bogdane in momentele acestea dar ce pot sa spun!?Dosar tu ai fost "alesul".

    Frate cand te hotarasti de un amplif,head unit,sub sau orice da-mi un PM sau ceva si iti vin cu o oferta de la prietenul meu.Daca iti convine si este ok te pun in legatura cu el...

    P.S. Chiar nu mi-a venit sa cred cand a inceput Sonia sa iti mimeze tot felul de chestii cand a plecat...INCREDIBIL !!!
    EX : + =

    Comment


    • Citeva poze de la intilnirea de astazi care a fost super. Imi pare rau ca eu am facut citeva poze la sfirsit ,cu telefonul,dar sau facut poze si la inceput cu camera foto. Nu stiu de ce nu se pun pe fofum. Nici nu vreau sa va ginditi a cui e cea de-a doua prajitura din mina lui Bogdan. Va las sa ghiciti.
      Attached Files

      Comment


      • Vad ca fara sa vrei ai surprins si enigmatica mandrie a carpatilor "GAO".Fratilor urati-mi noroc pentru luni ca ma duc sa fac ITP-ul la RAR.

        Veste buna este ca daca trece masina mea or sa treaca toate de pe forum!Doar eu stiu cat am putut sa o alerg!
        EX : + =

        Comment


        • Bai, radem glumim dar noi astia mai xxl atragem femei... Fie ele mai urate.. Dar merge.. Fica cred ca si acum la ora.. 1:58 are cosmaruri sau se gandeste de ce nu o fii el alesu.. Arata asa bine )) in schimb excelenta intalnirea.. Si buna prajitura!
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • Unde-i poza pe care ai facut-o BZM?

            Comment


            • Nici tu nu ai somn ? Nu am scos-o inca caci nu m-am dus acasa
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • Nu e bun somnul mult.

                Comment


                • E 2.42 bez si tu nu dormi, oare cine se gandeste la SONIA ?
                  Dar cu cine esti de nu ai ajuns acasa ?
                  MotorSport pentru 402ml.

                  Comment


                  • Sonia o sa devina nume de cod.

                    Comment


                    • Bai fica.. Daca ai stii ce gagicar sunt... A vorbit modestul din mine! Dar tu fica... Sa-mi spui pe mess la 2:23 ca acum ai intrat in casa ca ai avut treaba in militari ? Mi se pare ca sonia.. Din militari e..
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • Nu sta in vitan cred , Dar stiti ceva de bogdan ? Ca eu cred ca nici acum nu a ajuns acasa ca nu vad nici-un post de al lui (oops , i deed't again)
                        Din cauza asta te intrebam cu cine esti bez, ca sa elimin din presupus
                        MotorSport pentru 402ml.

                        Comment


                        • Prieteni stiu de ce nu posteaza Bogdan.

                          Comment


                          • Originally posted by fica View Post
                            Nu sta in vitan cred , Dar stiti ceva de bogdan ? Ca eu cred ca nici acum nu a ajuns acasa ca nu vad nici-un post de al lui (oops , i deed't again)
                            Din cauza asta te intrebam cu cine esti bez, ca sa elimin din presupus
                            fica, de vreo doua ore ma mananca degetelele sa zic acelasi lucru. Merci ca ai luat atitudine.

                            bogdan, sa ne spui cum a fost incursiunea in meandrele incognoscibilului aprioric, asta vis-a-vis de lamentatiea ei interioara.
                            Last edited by NerviiMei; 15 June 2008, 03:17.
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • Adica ce vreti sa insinuati, ca Bez ar fi cu Bogdan? Fereasca d-nul....

                              Comment


                              • Nu, n-ai inteles nimic din toate framantarile noastre, suntem invidiosi ca bogdan e cu Sonia...
                                de fapt probabil ii facem jocul lui bogdan, el e logat pe invizibil si citeste ce scriem noi si se tavaleste de ras< impreuna cu sonia>. Chiar credeti ca a venit ea asa singura ca o floricica si s-a urcat in masina lui bogdan fara o intelegere prealabila?
                                bogdan a pus totul al cale sa para o intamplare.
                                Last edited by NerviiMei; 15 June 2008, 03:34.
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google