Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai poate vreti sa facem un gratar la padure...Sucuri reci...

    Comment


    • Acum, ce sa zic. Majoritatea decid. Din partea mea e un vot pentru.
      Oricum eu sint dator cu o bere cuiva din Mioveni si trebuie sa-mi onorez cit de curind datoria.
      Last edited by PAULIC; 18 June 2008, 13:29.

      Comment


      • @ Paulic :
        -hhhhhm cafea care imi place si mie, si am masina la fel tot rosie
        -si mie imi trebuiesc draciile alea de sigurante care tin aspiratia cu clapeta de accelerare , si mi le da cineva din pitesti
        MotorSport pentru 402ml.

        Comment


        • Vreau si eu siguranta aceeia ....Cine are asa ceva?

          Comment


          • Sorry ca sunt off topic : care stiti sa montati becuri la farurile din fata ale masinii si vrei sa ma ajuti si pe mine ?

            Comment


            • Vino l aintalnire si te ajut eu, daca vin, daca nu vin, se va gasi cineva sa-ti lumineze calea.
              Last edited by NerviiMei; 18 June 2008, 16:01.
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • Pai pana la intalnire oi gasi eu pe cineva sa le monteze .
                ms frumos de ajutor.

                Comment


                • Daca ai spune si din ce cartier esti..Etc etc..Poate te ajutam ! Da-mi un pm cu zona unde stai sau o adresa de mess!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Sal. Am o intrebare....: din pakate...Akm aproape o luna mi a luat permisu' sh pe data de 21 imi expira contraventia, dar e sambata sh politia nu lucreaza.. Daca circul duminika... Sh ma opreste politia...Imi da amenda ca nu am permisu' la me sau imi face dosar...Pt ca nu am permis.....
                    http://www.youtube.com/watch?v=ymiF-okrdMg

                    Don't Drink and Drive

                    Comment


                    • Daca contraventia expira fix pe 21 nu are de ce sa-ti faca dosar, in cel mai rau caz vei lua o amenda ca nu ai actele la tine!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Ms de sfat.. Eram interesat sa vin la intalnire...Din cate am vazut e sambata, nu?
                        http://www.youtube.com/watch?v=ymiF-okrdMg

                        Don't Drink and Drive

                        Comment


                        • Intalnirea se tine sambata la ora 16, ca de obicei, sper sa ajunga si tricourile, si acolo o sa stabilim exact cum ne sincronizam toti ca sa mergem cat mai multi deodata la mioveni. Eu asa zic ca e cel mai bine. Daca are cineva vreo idee si mai buna, sa o zica, daca nu, ramane cum zic eu.

                          Comment


                          • In sfarsit m-a lamurit si pe mine cineva cum ramane cu intalnirea

                            Comment


                            • Baieti , tocmai acum am iesit si eu ca magaru din ceata si mi-am dat seama de ceva
                              Va fi o stire bomba diseara referitor la lista cu mersu la mioveni
                              Am sa postez mai tarziu ca sa fiu sigur, si sa nu vorbesc prostii
                              MotorSport pentru 402ml.

                              Comment


                              • Uimeste-ne !!!!
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google