Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezenttttttt
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • Se poate organiza intalnirea ceva mai devreme ? Gen ora 14,15 ?
      Doresc sa dau gratarul de ziua mea ... Astfel pana cand vad ce doreste fiecare si pana ma intorc de la grataragiul din parc cu toate cele o sa dureze ceva

      Bere o sa fie cu alcool , asadar intalnirea o sa fie una plina de taxiuri
      No Stress !
      http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

      Comment


      • OOOO
        Bines Lanceru.
        Sa ne traiesti.
        B 51 PWW - Loganist.

        Comment


        • la multi ani lancere, eu o sa ajung mai tarziu sunt la servici , inca odata la multi ani

          Comment


          • Deci care cum puteti ... Sa ajungeti de la ora 15
            No Stress !
            http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

            Comment


            • Bun deci sambata asta se tine intalnirea la 15:00 sau la 16:00 ? Oricum , eu sunt prezent

              Comment


              • cadou` lu` lanceru : sambata asta , special pentru el , intalnirea incepe la ora 15:00 )))

                Comment


                • Salut.
                  Ma primit si pe mine la intalnirile voastre?
                  Eu sunt din loganclub iasi si m-am mutat in Bucuresti pentru o perioada nedeterminata de timp.Momentan stau prin zona Crangasi si am vazut ca am un vecin cu numarul 20TFM, sambata asta nu am cum sa ajung dar cealalta sigur vin, la 16.00 la polivalenta va intalniti in mod normal?
                  Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                  Comment


                  • Me_catalin, ai aici intalnirile (pe zile si locatii) http://www.loganclub.ro/forum/announ....php?f=69&a=24 .
                    In Bucuresti avem 2 tipuri de intalniri:
                    - sambata- la polivalenta ... oficiala la ora 16:00.
                    -de luni pana duminica, de la ora 21:00, la una din locatiile din link-ul de mai sus, Kisselef, Carol sau Constitutiei. Aceste intalniri sunt anuntate printr-un mass sau vezi pe forum la thread-ul respectiv.
                    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                    Comment


                    • Ia uite ma ... luna trecuta am primit din iasi arcuri h&r prin curieri . am dat 60 de lei pe transport .. era perfect daca te mutai in buc luna trecuta hehe. Te-asteptam sambata

                      Comment


                      • La multi ani, Lancere!

                        eu nu pot ajunge, insa va doresc distractie placuta de pe acum
                        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                        Comment


                        • lancere daca se anunta prea multi si nu poti duce... da un telefon si scriu de casa de copii si de cotizatie ))

                          Comment


                          • Vin fara masina si nemancat , hahaha
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • Pai faci gratar acolo in polivalenta sau mergem undeva?

                              Comment


                              • face gratar , am vorbit acuma si aduc si eu gratarul de acasa.
                                sa vezi cati or sa vina , nu o sa mai fie loc prin parcari pe acolo.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google