Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu este scandal, nu este cearta , le poti numii neintelegeri. Neintelegeri care se pot rezolva cu inteleptciune...Dar daca o tinem langa cu exprimari de genul scandal si certuri credeti ca va fi bine?

    @K-ule mai cauta, dar da cu apa pe fata intai de toate..

    trebuia sa ma atentionezi mai inainte, nu de alta dar sa imi beau si eu cafeaua.Ce numai tu...
    Last edited by felixb; 24 June 2008, 14:43.
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • Si eu ziceam la fel : o intalnire "face to face" rezolva toate problemele . Rezolvarea poate fii negativa sau pozitiva . Intalnirea conteaza .

      Comment


      • @K-ule mai cauta, dar da cu apa pe fata intai de toate...

        felix, sunt treaz de vreo 2 ore si juma de kil de cafea.
        Last edited by NerviiMei; 24 June 2008, 15:10.
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • Deci domnilor, pentru cei care nu au fost atenti la ce s-a facut inainte de plecarea la mioveni...


          Aici Bogdan ne spune sa ne vedem sambata la intanlire, si sa hotaram de comun acord toti, cum sa facem sa mergem cat mai multi, organizat, la mioveni. Imediat dupa postul lui Bogdan, Fica vine si ne spunde de o stire bomba (plecarea la Mioveni) dar fara ca noi sa avem habar ce se pune la cale. Dupa aia primesc un PM de la Fica in care ma intreaba daca merg la Mioveni, si eu i-am spus ca ar fi mai bine sa se posteze pe privat detalii in legatura cu plecarea asta (ceea ce a si facut aici: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=666). Eu as fi putut veni la Mioveni, chiar nu aveam alte obligatii, dar cand se procedeaza cu liste ascunse, cu organizari in afara forumului, am zis nu.
          Practic cei care au organizat plecarea la Mioveni, nu au tinut cont ca mai sunt si altii care vor sa mearga, dar din anumite motive nu au putut weekend-ul ala. Eu sincer ma asteptam sa organizam toti, frumos la o cafea in parcare la polivalenta, sa isi dea fiecare cu parerea cum ar fi trebuit facut. Deci domnilor, de ce s-a retras Bogdan?
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Vitriol. Pe de o parte ai dreptate. S-a spus de la reinceprea intalnirilor ca NU SE MAI FAC LISTE.
            aici s-a gresit.
            dar, din cunostintele mele se vorbea de cu vreo 2 saptamani inainte de plecarea la mioveni.
            mereu vor exista useri care nu pot merge, din diverse motive/interese<asta-i o gluma cu interesele>.
            acum ce facem, amanam o plecare la nesfarsit pentru ca unii useri nu pot merge?

            vitriol, cu o sambata inainte de plecare tu ai fost al intelnire? si nu s-a discutat de plecare? eu unul am fost si am auzit discutia. deci nu vad unde s-a procedat pe ascuns.
            Last edited by NerviiMei; 24 June 2008, 15:30.
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • Exagerezi Vitriol; 1)sa facut lista de marti cu plecare la Mioveni (nu s-a facut unde trebuie-adevarat, dar a fost facuta)
              2)a-i primit si invitatie de la mine prin pm ptr plecarea la Mioveni
              3)am discutat pe tema plecari la Mioveni cu o saptamana inainte, urmand sa stabilim detaliile
              Last edited by felixb; 24 June 2008, 15:32.
              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

              Comment


              • Acum nu stiu despre ce vorbiti voi si ce vreti sa argumentati... Eu incercam sa va explic de ce s-a retras Bogdan. Si sincer sa fiu, daca eram in locul lui, as fi facut la fel.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Vitriol, vrei sa fii tu organizator?
                  ca vad ca avionul a vorbit cu cristi_xp si s-a retras din functie. deci locul e liber.
                  oricum inca mai asteptam o explicatie de la bogdan a.k.a. avionulnegru.
                  Last edited by NerviiMei; 24 June 2008, 15:41.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • De ce nu stii? Nu erai de fata la intalnire cand s-a pus problema plecari la Mioveni, nu ti-am timis eu P.M prin care te invitam la Mioveni?...Nu a-i vazut lista de marti cu plecarea la Mioven?.
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                    Comment


                    • Intrebarea corecta care se pune nu e "cine sa fie organizator?", ci "ce sa organizeze?".
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Originally posted by felixb View Post
                        De ce nu stii? Nu erai de fata la intalnire cand s-a pus problema plecari la Mioveni, nu ti-am timis eu P.M prin care te invitam la Mioveni?...Nu a-i vazut lista de marti cu plecarea la Mioven?.
                        Felix, ideea e ca ati trecut peste cuvantului lui de "organizator" dupa ce el a spus sa ne strangem sambata si sa vedem ce e de facut.

                        P.S. Desi pare, nu ii iau partea lui Bogdan, e defect profesional si nu pot sa nu imi spun parerea.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Nu vreau sa ma bag ca musca, dar totusi tin sa precizez ca faza cu "lista " este cam trasa de par. Eu n-am fost pe nici o lista a Logan Clubului de cand s-a infiintat site-ul si totusi, daca am vazut ca s-a scris mare ca se merge la Mioveni , pentru prima data am ajuns la aceasta intalnire. Si sa va zic un secret :
                          1) nu s-a strigat lista in parcare la Metro
                          2) nu s-au facut ca ploua baietii ca am venit

                          Parerea mea este sa nu mai speculam aiurea unele chestii , sa lasam sa se linisteasca apele (daca sunt agitate) , Bogdan sa spuna ce l-a deranjat ..Restul sa clarifice despre ce e vorba si sa mergem inainte.
                          Nu trebuie ca ORICE mica neintelegere sa afecteze prietenia care s-a creeat intre voi , acest lucru vazandu-se din pozele de la intalniri postate pana acum.

                          "Hai sa dam mana cu mana, cei cu inima romana , Sa-nvartim hora fratiei pe pamantul Romaniei "

                          Bafta si sa auzim de bine!
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Iti raspund eu Vitriol. Logan Club Bucuresti si imi este de ajuns
                            PS. Vitriol am trecut peste cuvantul lui de organizator dupa ce s-a amanat plecarea 2 saptamini
                            Last edited by felixb; 24 June 2008, 15:53.
                            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                            Comment


                            • Sunt socat...

                              De ce trebuiau INVITATII in primul rand?

                              Drept sa spun cine a fost la intalnirea de acum 2 saptamani stia ca o sa se plece...Cel putin eu asa am dedus
                              EX : + =

                              Comment


                              • Originally posted by vitriol View Post
                                Intrebarea corecta care se pune nu e "cine sa fie organizator?", ci "ce sa organizeze?".
                                vitriol:
                                1 din cate vad eu amesteci intelesurile cum iti convine tie. Poate ma insel.

                                2 orice om, care pleca dintr-un loc in care ocupa o functie, este dator sa dea o explicatie.

                                3 mai bine ma abtin sa zic ce am vrut sa zic la punctul asta.

                                baieti eu ma retrag la somn.
                                daca se ajunge la injurii sau se mai potolesc apele, astept un buzz pe id-ul de messenger: kandrrei. Multumesc anticipat!
                                Last edited by NerviiMei; 24 June 2008, 15:59.
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google